Antalya

Antalya bölgesindeki kiralık villa, apart ve yazlıklar

Antalya

 • Deniz manzaralı muhafazakar villa

  Villa Belkız

  KodVilla Belkiz

  Villa Belkız, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 5 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamızdır. Kapalı havuzu ve ısıtmalı jakuzi olarak da kullanabilirsiniz. Kalabalık aileler için uygun olan villamız da ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz.

  5
  5
  10
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.800 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Güneş

  KodVilla Gunes

  Villa Güneş, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 3 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamız'dır. Kalabalık aileler için uygun olan villamızda ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.100 TL
  İNCELE
 • Isıtmalı jakuzili kapalı havuz

  Villa Hazal

  KodVilla Hazal

  Villa Hazal, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 3 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamızdır. Kalabalık aileler için uygun olan villamızda ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamız deniz manzaralı olduğu için sabah kalktığınızda güne pozitif başlamanızı sağlayacak muhteşem manzaraya sahiptir. Ayrıca villamızda ısıtmalı jakuzili kapalı havuz bulunmaktadır.

  3
  1
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Asma

  KodVilla Asma

  Villa Asma, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 6 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamızdır. Kalabalık aileler için uygun olan villamız da ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Deniz manzaralı villamız da sabah kahvaltınızı iç açıcı deniz manzarası eşliğinde yapabilir isterseniz de güneşin batışını izlerken kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

  6
  6
  12
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.100 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Beach Star

  KodVilla Beach Star

  Kalkan da bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli muhteşem manzaraya sahip özel havuzlu deniz manzaralı villamız'dır. Şık tasarımı ve eşsiz manzarayalı villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır. Kalkan merkez'e araba ile 5 dakika mesafededir.

  4
  4
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Blue

  KodVilla Blue

  Villa Blue, Kalkan merkez de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz. Villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 4.900 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Kışla Körfez

  KodVilla Kışla Körfez

  Villa Kışla Körfez, Kalkan merkez de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz. Villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.800 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Teoman

  KodVilla Teoman

  Villa Teoman, Kalkan merkez de bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu, 8 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 3.850 TL
  İNCELE
 • Deniz Manzaralı Villa

  Villa Leo

  KodVilla Leo

  Villa Leo, Kalkan merkez de bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu, 8 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
Antalya

Antalya’da Deniz Manzaralı ve Muhafazakâr Tatil Villaları

Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin bir ilimizdir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bu şehrimiz, turizmin başkenti olarak da anılmaktadır. Modern turistik tesisleri, mavi bayraklı plajları, adaları ve doğal koyları ile turistlerin büyük ilgisini gören Antalya’ya gelen misafirler, birbirinden eşsiz tatil beldelerinde konaklamakta ve çevre beldeleri gezme imkânı sunmaktadır. Yıl içerisinde Antalya’yı ziyaret eden misafirler; otel, motel, kiralık villa ve apartlarda konaklamaktadır.

Antalya’da konaklama için en ideal seçenek ise villa kiralamadır. Hem Antalya merkezde hem de çevre illerde misafirlerin konaklaması için pek çok kiralık villa çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında ikiz villa, müstakil villa ve site içerisinde villa olmak üzere farklı tipler mevcuttur. Yine bu villalar muhafazakâr ailelere, geniş ailelere, çekirdek ailelere, arkadaş gruplarına ve balayı çiftlerine hitap edecek farklı kapasitelerde tasarlanmıştır. Peki, Antalya kiralık villalarının tatilciler için sunduğu avantajlar nelerdir?

Antalya Kiralık Villaları ve Sunduğu Avantajlar

Antalya’da yer alan yazlık villaların pek çoğu deniz manzaralı ve muhafazakâr özelliktedir. Deniz manzaralı villalar, özellikle tatili sırasında denize kolay ulaşım sağlamak isteyen tatilciler için avantaj sağlamaktadır. Bu sayede diledikleri zaman villalarından çıkarak kısa süre içerisinde sahile ulaşabilmekte, denizin ve güneşin tadını çıkarabilmektedir. Bunun yanında yazlık villalar arasında muhafazakâr özellikte olanlar, tatilcilerin gönüllerince havuz keyfi yapmalarına olanak tanımaktadır. Çünkü kiralık muhafazakâr villalar, havuzlarının dışarıdan gözetlenmemesi için çit, ağaç ya da perdeleme sistemi ile çevrelenmektedir.

Antalya’da konaklama için tercih edilebilecek kiralık villalar arasında hem kalabalık ailelere hem de balayı çiftlerine hitap edecek farklı kapasite yazlıklar bulunmaktadır. Bu yazlıklar içerisinde herkese yetecek sayıda oda, banyo ve tuvalet mevcuttur. Ayrıca kiralık villa çeşitlerinin bazılarında ısıtmalı havuz da bulunmaktadır. Bu sayede tatilciler kış aylarında da havuz keyfi yapabilmektedir.

Tüm bunların yanında Antalya’da villa kiralama sayesinde kişiler istedikleri zaman Antalya çevresinde yer alan tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfetme imkânı bulmaktadır. Yine günübirlik tekne turlarına katılarak Antalya’nın büyüleyici koylarını keşfedebilir ya da çevre beldelerdeki eğlence merkezlerinde hoşça vakit geçirebilmektedir. Sonuç olarak kiralık villa tatilini tercih eden bireyler, tatilleri bittiğinde Antalya’dan eğlenmiş ve dinlenmiş olarak ayrılmaktadır.

Favorilerim

Favoriler (0)