Antalya

Antalya bölgesindeki kiralık villa, apart ve yazlıklar

Antalya

 • Deniz Manzaralı Lüks Villa

  Villa Yakamoz

  KodVilla Yakamoz

  Villa Yakamoz, Kalkan da bulunan 4 yatak odalı özel havuzlu villa olup bunlardan 2 tane odası jakuzili'dir. Lüks dekorasyonlu villa da sabah uyandığınızda içinizi ferahlatan ve ruhunuzu genişleten deniz manzarasına sahip villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

  4
  4
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 10.250 TL
  İNCELE
 • Villa Ayaz 3

  KodVilla Ayaz 3

  Dünyanın gözde tatil yerleri arasında yer alan kaş'ın çukurbağ köyünde bulunan 2 yatak odalı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamızın havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Villa Ayaz 2

  KodVilla Ayaz 2

  Dünyanın gözde tatil yerleri arasında yer alan Kaş'ın Çukurbağ köyünde bulunan 2 odalı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.Villamızın havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.Balayı çiftlerimizinde rahat edebileceği bir villadır.Villamız içinde rahatınız için herşey düşünülmüştür.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 1.960 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Ayaz 1

  KodVilla Ayaz 1

  Dünya'nın gözde tatil yerleri arasında yer alan kaş'ın çukurbağ köyünde bulunan 2 yatak odalı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamızın havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 1.960 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı muhafazakar villa

  Villa Belkız

  KodVilla Belkiz

  Villa Belkız, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 5 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamızdır. Kapalı havuzu ve ısıtmalı jakuzi olarak da kullanabilirsiniz. Kalabalık aileler için uygun olan villamız da ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz.

  5
  5
  10
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.800 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Güneş

  KodVilla Gunes

  Villa Güneş, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 3 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamız'dır. Kalabalık aileler için uygun olan villamızda ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.100 TL
  İNCELE
 • Isıtmalı jakuzili kapalı havuz

  Villa Hazal

  KodVilla Hazal

  Villa Hazal, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 3 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamızdır. Kalabalık aileler için uygun olan villamızda ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamız deniz manzaralı olduğu için sabah kalktığınızda güne pozitif başlamanızı sağlayacak muhteşem manzaraya sahiptir. Ayrıca villamızda ısıtmalı jakuzili kapalı havuz bulunmaktadır.

  3
  1
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Asma

  KodVilla Asma

  Villa Asma, Kalkan kördere mevkiinde bulunan 6 yatak odalı deniz manzaralı muhafazakar villamızdır. Kalabalık aileler için uygun olan villamız da ister ailenizle, isterseniz sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Deniz manzaralı villamız da sabah kahvaltınızı iç açıcı deniz manzarası eşliğinde yapabilir isterseniz de güneşin batışını izlerken kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

  6
  6
  12
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.100 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Yakamoz 2

  KodVilla Yakamoz 2

  Villa Yakamoz, Kalkan da bulunan 4 yatak odalı özel havuzlu villa olup bunlardan 2 tane odası jakuzili'dir. Lüks dekorasyonlu villa da sabah uyandığınızda içinizi ferahlatan ve ruhunuzu genişleten deniz manzarasına sahip villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil siz değerli misafirlerimizi bekliyor.

  4
  4
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 10.250 TL
  İNCELE
Antalya

Antalya’da Deniz Manzaralı ve Muhafazakâr Tatil Villaları

Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin bir ilimizdir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bu şehrimiz, turizmin başkenti olarak da anılmaktadır. Modern turistik tesisleri, mavi bayraklı plajları, adaları ve doğal koyları ile turistlerin büyük ilgisini gören Antalya’ya gelen misafirler, birbirinden eşsiz tatil beldelerinde konaklamakta ve çevre beldeleri gezme imkânı sunmaktadır. Yıl içerisinde Antalya’yı ziyaret eden misafirler; otel, motel, kiralık villa ve apartlarda konaklamaktadır.

Antalya’da konaklama için en ideal seçenek ise villa kiralamadır. Hem Antalya merkezde hem de çevre illerde misafirlerin konaklaması için pek çok kiralık villa çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında ikiz villa, müstakil villa ve site içerisinde villa olmak üzere farklı tipler mevcuttur. Yine bu villalar muhafazakâr ailelere, geniş ailelere, çekirdek ailelere, arkadaş gruplarına ve balayı çiftlerine hitap edecek farklı kapasitelerde tasarlanmıştır. Peki, Antalya kiralık villalarının tatilciler için sunduğu avantajlar nelerdir?

Antalya Kiralık Villaları ve Sunduğu Avantajlar

Antalya’da yer alan yazlık villaların pek çoğu deniz manzaralı ve muhafazakâr özelliktedir. Deniz manzaralı villalar, özellikle tatili sırasında denize kolay ulaşım sağlamak isteyen tatilciler için avantaj sağlamaktadır. Bu sayede diledikleri zaman villalarından çıkarak kısa süre içerisinde sahile ulaşabilmekte, denizin ve güneşin tadını çıkarabilmektedir. Bunun yanında yazlık villalar arasında muhafazakâr özellikte olanlar, tatilcilerin gönüllerince havuz keyfi yapmalarına olanak tanımaktadır. Çünkü kiralık muhafazakâr villalar, havuzlarının dışarıdan gözetlenmemesi için çit, ağaç ya da perdeleme sistemi ile çevrelenmektedir.

Antalya’da konaklama için tercih edilebilecek kiralık villalar arasında hem kalabalık ailelere hem de balayı çiftlerine hitap edecek farklı kapasite yazlıklar bulunmaktadır. Bu yazlıklar içerisinde herkese yetecek sayıda oda, banyo ve tuvalet mevcuttur. Ayrıca kiralık villa çeşitlerinin bazılarında ısıtmalı havuz da bulunmaktadır. Bu sayede tatilciler kış aylarında da havuz keyfi yapabilmektedir.

Tüm bunların yanında Antalya’da villa kiralama sayesinde kişiler istedikleri zaman Antalya çevresinde yer alan tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfetme imkânı bulmaktadır. Yine günübirlik tekne turlarına katılarak Antalya’nın büyüleyici koylarını keşfedebilir ya da çevre beldelerdeki eğlence merkezlerinde hoşça vakit geçirebilmektedir. Sonuç olarak kiralık villa tatilini tercih eden bireyler, tatilleri bittiğinde Antalya’dan eğlenmiş ve dinlenmiş olarak ayrılmaktadır.

Favorilerim

Favoriler (0)