Çalış

Çalış bölgesindeki kiralık villa, apart ve yazlıklar

Çalış

 • Plaja 50 Metre Mesafede

  Palm Beach Apart E2

  KodPalm Beach Apart E2

  Dünya'nın en iyi güneş batışının yaşandığı Çalış plajına yanlızca 50 metre mesafede bulunan 2 yatak odalı, tek banyolu, ortak havuz ve büyük geniş bahçeli 4 kişilik muhteşem günlük kiralık daire.

  2
  1
  4
  Ortak
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 2.000 TL
  İNCELE
 • Çalış Plajı'na 350 metre

  Legend Apart E1

  KodLegend Apart E1

  Dünyada muhteşem gün batımı ile ünlü Çalış plajına yanlızca 350 metre mesafe de bulunan 2 yatak odalı, iki banyolu, ortak havuz ve büyük geniş bahçeli 5 kişilik muhteşem kiralık yazlık daire. Büyük bir site içerisinde bulunan apartımız da ailenizle birlikte rahat ve huzurlu bir tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.

  2
  2
  4
  Ortak
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 2.300 TL
  İNCELE
 • Plaj'a 400 metre mesafede

  Villa Bahar

  KodVilla Bahar

  Fethiye'nin çalış bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamız'dır. Çalış plajına 400 metre mesafe de bulunan villamız da ailecek rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamız da misafirlerimiz için herşey eksiksiz olarak yer almaktadır.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 4.900 TL
  İNCELE
 • Plaj'a 400 metre mesafede

  Villa Kapadokya

  KodVilla Kapadokya

  Fethiye'nin çalış bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamız'dır. Çalış plaj'ına 400 metre mesafe de bulunan villamız da aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Dünyanın en iyi 2.gün batımına sahip çalış plajında hem akşam yürüyüş yapıp hemde muhteşem güneşin batışını izleyebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 5.600 TL
  İNCELE
 • Villa Mercan

  KodVilla Mercan

  Fethiye çalış da bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamız dır. Çalış plajına 400 metre mesafe de bulunan villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Dünyanın en iyi 2.gün batımına sahip çalış plaj'ında hem akşam yürüyüş yapıp hemde muhteşem güneşin batışını izleyebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 5.600 TL
  İNCELE
 • Plaj'a yakın lüks villa

  Villa Damla

  KodVilla Damla

  Fethiye'nin çalış bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamızdır. Çalış plajı'na 400 metre mesafe de bulunan villamızda aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Dünya'nın en iyi 2.gün batımına sahip çalış plajında hem akşam yürüyüş yapıp hemde muhteşem güneşin batışını izleyebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 5.600 TL
  İNCELE
 • Plaja yakın lüks villa

  Villa Cennet

  KodVilla Cennet

  Fethiye'nin çalış bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamızdır. Çalış plajı'na 400 metre mesafe de bulunan villamızda aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.Dünyanın en iyi 2.gün batımına sahip çalış plajında hem akşam yürüyüş yapıp hemde muhteşem güneşin batışını izleyebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 5.600 TL
  İNCELE
 • Plaj'a yakın lüks villa

  Villa Ela

  KodVilla Ela

  Fethiye'nin çalış bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamız'dır. Çalış plajına 400 metre mesafe de bulunan villamızda aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Dünyanın en iyi 2.gün batımına sahip çalış plajında hem akşam yürüyüş yapıp hemde muhteşem güneşin batışını izleyebilirsiniz. Villamızda misafirlerimiz rahatlığı için herşey düşünülmüştür.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 5.600 TL
  İNCELE
 • Plaj'a yakın havuzlu villa

  Villa Kumsal

  KodVilla Kumsal

  Fethiye çalış da bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamızdır. Çalış plaj'ına 500 metre mesafe de bulunan villamızda aileniz ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Dünya'nın en iyi 2.gün batımına sahip çalış sahilinde hem akşam yürüyüş yapıp hemde muhteşem güneşin batışını izleyebilirsiniz

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Çalış
  Haftalık 5.600 TL
  İNCELE
Çalış

Fethiye Çalış’ta Lüks Kiralık Villa ve Yazlık

Çalış plajı, Fethiye Körfezi’ne 10 dakikalık bir kara yolculuğu ile ulaşım sağlanabilen, Fethiye’nin en güzel plajlarından birisidir. Kilometrelerce uzunluktaki plajı ile pek çok restoran, otel ve hediyelik eşya dükkânına ev sahipliği yapan Çalış; canlı sahili ve muhteşem atmosferi ile Fethiye’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda tatilcilerin konforlu bir şekilde konaklamaları için birçok kiralık villa seçeneğini de bünyesinde barındıran Çalış Plajı; sakin ve güvenilir bir tatil fırsatı sunması nedeniyle özellikle de çocuklu aileler için ideal bir yerdir.

Fethiye’de plaj denilince akla ilk gelen yer alan Çalış Plajı, arkası orman ile çevrili muhteşem bir yerdir. Bu anlamda sıcaktan ya da plajdaki kalabalıktan bunaldığınızda kendinizi doğaya atabilir, birkaç saatliğine de olsa doğayla iç içe olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Özellikle gün batımı için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer olan Çalış’ta konaklama için plaja yakın pek çok günlük kiralık villa ve yazlık alternatifi bulunmaktadır.

 

Çalış Plajı’na Yakın Lüks Kiralık Villa ve Yazlık Özellikleri

Ülkemizin cennet köşesi Fethiye’nin sahip olduğu onlarca farklı güzellikten birisi olan Çalış Plajı çevresinde misafirlerin konaklamaları için en ideal seçenek tatil villalarıdır. Villalar, plaja oldukça yakın mesafede konumlanmıştır. Bu nedenle de kişiler diledikleri zaman kısa süre içerisinde plaja ulaşım sağlayabilmekte; deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilmektedir.

Çalış’ta yer alan kiralık villa ve yazlık çeşitlerinin en önemli özelliklerinden birisi havuzlu olmalarıdır. Bu havuzların düzenli olarak bakımı yapılmakta ve her daim misafirlerin güvenli bir şekilde kullanmaları sağlanmaktadır. Özel havuzlu villada konaklayarak diledikleri her an havuz keyfi yapma imkânı bulan tatilciler, aynı zamanda kendi kullanımları için tahsis edilen şezlonglarında güneşlenebilmektedir.

Dünyanın en iyi ikinci gün batımına sahip Çalış’ta konumlanan villaların içi ise oldukça modern bir şekilde dizayn edilmiştir. İhtiyaç duyabilecek her türlü unsuru barındıran lüks tatil villaları, kişilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Siz de Çalış Plajı’na yürüyüş mesafesinde yer alan bir kiralık villa ve yazlık tercih ederek aileniz ile yıllarca unutamayacağınız huzurlu ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)