Kaş

Kaş bölgesindeki kiralık villa, apart ve yazlıklar

Kaş

 • Villa Ayaz 3

  KodVilla Ayaz 3

  Dünyanın gözde tatil yerleri arasında yer alan kaş'ın çukurbağ köyünde bulunan 2 yatak odalı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamızın havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Villa Ayaz 2

  KodVilla Ayaz 2

  Dünyanın gözde tatil yerleri arasında yer alan Kaş'ın Çukurbağ köyünde bulunan 2 odalı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.Villamızın havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.Balayı çiftlerimizinde rahat edebileceği bir villadır.Villamız içinde rahatınız için herşey düşünülmüştür.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 1.960 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Ayaz 1

  KodVilla Ayaz 1

  Dünya'nın gözde tatil yerleri arasında yer alan kaş'ın çukurbağ köyünde bulunan 2 yatak odalı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Villamızın havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 1.960 TL
  İNCELE
Kaş

Kaş'ta Kiralık Villa

Ülkemiz, doğası ve tarihi güzellikleri ile büyüleyen pek çok tatil beldesine sahiptir. Bunlardan birisi de kuşkusuz Antalya’ya bağlı Kaş ilçesidir. Kaş, eşine pek rastlanmayan turkuaz suları, değerli endemik bitkileri ve antik kalıntıları ile sadece yerli turistlerin değil, aynı zamanda yabancı turistlerin de gözdesi durumundadır. Son yıllarda popülerliği giderek artan bu doğa harikası belde, yakın zamanda kadar yaşanan ulaşım zorluğu nedeniyle kendine özgülüğünü kaybetmemiştir. Akdeniz kıyılarımızın mücevheri olarak adlandırabileceğimiz Kaş’ı ziyaret edip tatil yapmak isteyen tatilciler için değerlendirilebilecek birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Ancak kendisini hem evinde hissetmek hem de lüks bir tatil yapmak isteyenler için en ideal seçenek ise kiralık villa seçeneğidir. Peki, Kaş kiralık villalarının sunduğu avantajlar nelerdir?

Kaş Kiralık Villalarında Konaklamanın Avantajları

Yeşilin ve Mavinin Birleştiği Bir Yerde Özgürce Tatil Yapma Fırsatı

Antalya’nın batısında yer alan Kaş; yeşillikler, tarihi güzellikler ve dünyaca ünlü plajlar ile çevrili ülkemizin deniz turizmi açısından en önemli tatil beldelerinden birisidir. Ancak bu eşsiz güzellikteki beldeyi özellikle yaz aylarında ziyaret etmek isteyen tatilciler, önceden rezervasyon yaptırmadıkları takdirde otellerde konaklayacak yer bulamamaktadır. Yer bulabilen tatilciler ise gürültü, kalabalık ve sıcak bir araya geldiğinde bunalabilmekte ve tatillerinden umduklarını bulamamaktadır. Bunların yanında özellikle muhafazakâr ailelerin otellerde özgür olabildikleri tek alan odalarıdır. Otelin havuzunu ve diğer alanlarını gönüllerince kullanamazlar. Ancak Kaş’ta yer alan kiralık muhafazakâr villalar, tatilcilere özgür olabilecekleri ve kendilerini evlerinde hissedebilecekleri konforlu alanlar sunmaktadır.

Uygun Fiyatlara Lüks Tatil İmkânı

Villa kiralama, sanıldığı gibi pahalı bir konaklama seçeneği değildir. Çünkü hemen hemen otelde konaklama için ödenen fiyatlara ailecek ya da kalabalık gruplar halinde villada tatil yapmak mümkündür. Tatilciler; otellerde tek bir oda ile sınırlı kalmak yerine Kaş kiralık villa çeşitleri arasından tercihte bulunularak hem ekonomik hem de konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirler.

Kaş kiralık villaları, bireylerin tatilleri sırasında konaklamaları adına ihtiyaç duyabilecekleri tüm unsurları barındırmaktadır. Bu anlamda tatilciler villaların bahçelerinde hoşça vakit geçirebilecekleri gibi gönüllerince havuz keyfi yapabilirler. Siz de tatiliniz için Antalya’nın doğa harikası ilçesi Kaş’ı tercih edecekseniz, bütçenize uygun bir kiralık villa seçerek; geniş, ferah ve aynı zamanda lüks unsurları barındıran bir villada konaklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)