Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz tatil evi ilanının içerisinde yer alan “Sezonlar ve Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda yer alan '' Şimdi Kirala'' butonu yardımıyla adımları takip ederek gerekli rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz tatil evini belirledikten sonra 0252 616 74 46 / 0538 657 50 20 / 0531 782 37 36 nolu telefondan şirketimize ulaşarak ilgili evin kodunu yetkili personelimize ileterek yazlık hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, yazlığın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve ilgili rezervasyonunuzla ilgili tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza belirtilen ödemeyi belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir. 

Toplam fiyat içerisinde neler dahildir?

Toplam fiyatın içerisinde neler dahil: Kiralamış olduğunuz Villa / Apart için ödenen toplam miktarın içerisinde Elektrik, su, temizlik, internet, lpg gaz gideri, havuz ve bahçe bakım giderileri yer almaktadır.

Villa veya Apart'ın yerini nasıl bulacağız ve bizi kim karşılayacak?

Müşteri temsicimiz misafirlerimiz Villa/Apart'a gelmeden 1 gün önce iletişime geçiyor ve ofisimizin konumunu gönderiyor.Misafirlerimiz ofisimize geldikten sonra müşteri temsilcimizle birlikte Villa/Apart'a birlikte gidiyorlar.Müşteri temsilcimiz misafirlerimize Villa/Apart'ı gösterdikten sonra gerekli giriş evraklarını hazırlar, misafirlerimiz evrakları eksiksiz tamamladıktan sonra müşteri temsilcisi Villa/Apart'ın anahtarını misafirlerimize teslim eder.

Villa/Apart'a giriş çıkış saatleri ne zaman?

Giriş saati   : 16:00

Çıkış saati  :  10:00 

Havuz bakımı nasıl yapılır?

Havuz bakımı nasıl yapılıyor: Profesyonel havuz bakım ekibimiz sabah erken saatte gelip havuzun gerekli ölçümlerini yapıp atılması gereken bir ilaç varsa atıp havuzu temizler ve sizin için kullanıma hazır hale getirir.

Villa veya Apartların Havuz kullanma saatleri kaçtır ?

 Villa veya Apartların Havuz kullanma saatleri kaçtır ?

Villa ve Apartlarımızda havuzların kullanılma saatleri 09:00-21:00 saatleri arasıdır. Saat sınırı havuzların bakımı için düzenli olarak atılan kimyasal ilaçların size zarar vermemesi için alınan önlemdir.

Villa veya Apartlar'da BBQ (mangal) yapabileceğimiz yer var mı ?

Villa veya Apartlar'da BBQ (mangal) yapabileceğimiz yer var mı ? 

Villalarımızın bahçelerinde BBQ (mangal) yapabileceğiniz yerlerimiz mevcuttur. Fakat apartlarımızın bahçeleri ortak kullanım alanı olmaları, ayrıca diğer apartlarda kalan  misafirlerimizinde rahatsız olmamaları için apart bahçelerimizde BBQ (mangal) yerlerimiz mevcut degildir. Apartlarımızda kalan misafirlerimiz için müsteri temsilcimizin size gösterecek oldukları uygun yerlerde BBQ (mangal) yapabilirsiniz.

Tatilimiz süresince olası bir sorun çıkması durumunda kiminle irtibata geçebiliriz ?

Tatilimiz süresince olası bir sorun çıkması durumunda kiminle irtibata geçebiliriz ?

Herhangi bir sorun durumunda müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Tatile gelmeden önce yanımızda getirmemiz gereken herhangi bir araç gereç var mı ?

Tatile gelmeden önce yanımızda getirmemiz gereken herhangi bir araç gereç var mı ?

Villa ve apartlarımızda bütün mutfak gereçleri bulunmaktadır. Ayrıca saç kurutma makinasi ve ütü bulunmaktadır. Villa ve apartlarımız herkes için bir set banyo ve yüz havlularınız ile, ayrıca yataklarınız hazırlanmış şekilde size teslim edilmektedir. Sadece kendi özel eşyalarınızı, plaj havlularınızı, yiyecek- içecek alışverişinizi getirmeniz yeterli olacaktır.

 

Villa'da bizden başka kimse olacakmı?

Villa'da sizden başka kimse olmayacak. Villalarımız özel havuzlu ve bahçelidir. Kiralama süresi boyunca sadece size aittir.

Kiralamış olduğumuz Villa veya Apartın temizliği nasıl yapılıyor.

Kiralamış olduğunuz villa veya apart size temiz bir şekilde teslim ediliyor. Sonrasında çıkış temizliği yapılıyor. 

14 gecelik ve daha fazla kiralama yapılırsa haftalık olarak ara temizlik hizmeti veriliyor. Bunlar fiyata dahil hizmetlerdir.

Korunaklı ve Havuzu Korunaklı Villa Nedir?

Korunaklı ve Havuzu korunaklı villa dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde etrafının kapatılması demektir. Yani villanın etrafı taş duvarla örülmüş yada kalın branda veya çitle kapatılmıştır. Bu sayede villa'da ve havuz çevresinde size özel bir alan sağlar.

Fiyatlar nasıl belirleniyor?

Fiyatlar ev sahipleri tarafından gecelik üzerinden hesaplama yapılarak belirleniyor.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

 Ön Ödemeyi kredi kartı veya havale yöntemiyle yapabilirsiniz. Kalan tutarlar nakit olarak alınmaktadır villa yada apart dairelere girişte.

Villada neler bulunuyor?

Villada temel mutfak gereçleri olarak bulunanlar

* Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, kettle, kişi sayısına yetecek kadar çatal, bıçak, tabak, bardak vs.bulunmaktadır. 

Salonda: Lcd Tv, koltuk takımı, yemek masası vs. bulunmaktadır.

Odalarda : Kişi sayısına yetecek kadar yatak, çarşaf, yastık, banyo havlusu ve yüz havlusu bulunmaktadır.

Dışarda : Size özel havuz, bahçe ve mangal alanı bulunmaktadır.

Havuzun suyu her müşteride değişiyormu?

Havuzun suyu her müşteride değişmiyor. Havuzun suyunu boşaltmak ve doldurmak en az 3 gün sürdüğü için değişim hem zaman kaybı hemde maddi kayıp oluyor. Bu yüzden havuz bakımı her gün sabah veya akşam üstü profesyonel ekip tarafından ölçüm yapılıp ona göre ilaçlama yapılıyor.

En az kiralama süresi nedir?

En az kiralama süresi aylara göre değişiklik göstermektedir. Ama genel olarak 5 ve 7 gece arası olmaktadır. 

Tursab Belgeniz Varmı?

11366 Belge Numaralı Tursab üyesiyiz. Rezervasyon öncesi bizi Türsab'ın sisteminden bizi inceleyebilirisiniz.

Evcil Hayvan Kabul Ediyormusunuz?

Hayvalar herkes için çok önemli bir parçamızdır. Ama maalesef hijyen kuralları açısından ve tüğ dökülmesi bakımından genel olarak kabul edilmemektedir. Ama bazı ev sahipleri ekstra temizlik ücreti alarak kabul edebiliyor.

Konaklama kapasitesine çocuklar ve bebekler dahil mi?

2 yaşından büyük çocuklar konaklama kapasitesine dahildir.

Favorilerim

    Favoriler(0)
    Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz