Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuk Havuzlu Villa ve Yazlıklar

Çocuk Havuzlu Villalar

 • Özel Havuzlu Villa

  Villa Kemer B19

  KodVilla Kemer B19

  Villa Kemer B19, Fethiye Seydikemer ilçesinde bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu 8 kişi kapasiteli özel havuzlu ve büyük geniş bahçeli villamızdır.

  4
  3
  9
  Özel
  Muğla / Seydikemer
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Jakuzili muhafazakar villa

  Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran Dünya'ca ünlü antik kente sahip Kayaköy'ünde bulunan 4 odalı jakuzili muhafazakar villamızdır.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.950 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Jakuzili Villa

  Villa Polat 2

  KodVilla Polat 2

  Villa Polat 2, eski rum evleriyle ünlü Kayaköy'de bulunan 4 yatak odalı jakuzili özel havuzlu muhafazakar villadır.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 6.500 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Orman

  KodVilla Orman

  Villa Orman, Fethiye, Hisarönü merkezde bulunan 5 yatak odalı 10 kişilik özel havuzlu geniş aile villasıdır.

  5
  5
  12
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.250 TL
  İNCELE
 • Özel Havuzlu Villa

  Villa Sedef

  KodVilla Sedef

  Villa Sedef, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran Dünya'ca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli aile villasıdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.250 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Anemon

  KodVilla Anemon

  Villa Anemon, Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 6 km mesafede bulunan 4 yatak odalı, 4 banyodan oluşan özel havuzlu lüks villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.750 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Nergis

  KodVilla Nergis

  Villa Nergis, Fethiye'nin sakin bölgesi olan Karaçulha tarafında bulunmaktadır. Villamız 4 yatak odası, 1 salon özel havuz ve bahçeden oluşan muhafazakar villadır.

  4
  2
  8
  Özel
  Muğla / Fethiye
  Haftalık 4.900 TL
  İNCELE
 • Balayı Villasi

  Villa Tros 2

  KodVilla Tros 2

  Villa Tros 2, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı havuzu korunaklı villadır. Havuzu dışarıdan görünmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur. Villamızın 1 tane yatak odasında jakuzi bulunmaktadır. Villamızda misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olunup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.750 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Aile Villası

  Villa Tros 3

  KodVilla Tros 3

  Villa Tros 3, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı havuzu korunaklı villadır. Havuzu dışarıdan görünmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.750 TL
  İNCELE
Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuk Havuzlu Villa ve Yazlıklar

           Kiralık tatil villaları; balayı çiftleri ve arkadaş gruplarının yanında çocuklu aileler için de oldukça konforlu bir seçenektir. Günümüzde özellikle Fethiye kiralık villa seçenekleri arasında geniş ailelere hitap edecek kapasitede pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu villaların hepsinde çocuklara ve ebeveynlere yetecek sayıda yatak odası, banyo ve tuvalet yer almaktadır. Özellikle otellerde tek bir oda içerisinde tüm aile birlikte konaklamaktan sıkılan için villa kiralama, oldukça ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Küçük çocukları ile birlikte tatil planları yapan aileler için dizayn edilen çocuk havuzlu villalar ise, ebeveynlerin çocukları ile birlikte rahat bir şekilde havuz keyfi yapmalarına olanak tanımaktadır. Çünkü çocuklar için özel olarak yapılan bu havuzların derinliği, genişliği ve uzunluğu onların güvenli bir şekilde havuzda vakit geçirecekleri şekilde ayarlanmaktadır.

 

Çocuk Havuzlu Kiralık Villalar 

Fethiye, Kalkan'da yer alan çocuk havuzlu villaların havuzu, çocukları ile tatil planları yapan ebeveynler düşünülerek tasarlanmıştır. Villalarda yer alan çocuk havuzları genellikle doğrudan ebeveyn havuzu ile iç içe bir yapıdadır. Bu da çocuklar havuz keyfi yaparken ailelerinin en ufak bir aksi duruma müdahale edebilmelerine olanak tanımaktadır.

Kiralık villalarda bulunan çocuk havuzları belli bir standarda sahiptir. Ancak günümüzde ebeveyn havuzlarına göre daha az derinliğe sahip havuzların çocuk havuzu olarak adlandırıldığı da görülmektedir. Oysa çocuk havuzları, çok daha detaylı kriterler göz önünde bulundurularak oluşturulması gereken alanlardır. Aksi halde bu kriterlere dikkat edilmeden yapılmış bir havuzda çocuğunuz hiçbir zaman tam anlamı ile güvende olmayacak ve onu sürekli olarak kontrol altına tutmanız gerekecektir. Bu nedenle çocuk havuzlu kiralık villa seçeneklerini incelerken havuzun yasal anlamda belirlenmiş ebatlara uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Çocuğunuz ile birlikte konaklayacağınız günlük kiralık villa onun rahat bir şekilde girip çıkabileceği bir havuza sahip olmalıdır. Bu anlamda kaymasına ve havuza giriş-çıkış yapmakta zorlanmasına neden olmamalıdır. Aksi halde istenmeyen kazalar ile karşılaşabilirsiniz. Siz de çocuklarınız ile keyifli bir villa tatili yapmak istiyorsanız; içinde çocuk havuzu barındıran jakuzili, deniz manzaralı ya da muhafazakâr villalar arasından dilediğinizi tercih edebilir, güvenli ve konforlu bir tatil yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)