Çocuk Havuzlu Villa

Çocuk Havuzlu Villa

Çocuk Havuzlu Villa

Çocuk Havuzlu Villa

 • 14-28 Mayıs arası %15 indirimli

  Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Kayaköyünde bulunan 4 odalı villamızdır. Havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.Ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Villa Manzara 6

  KodVilla Manzara 6

  Dünyanın gözde tatil yerleri arasında yer alan Kaş'ın Çukurbağ yarımadasında bulunan 5 odalı deniz manzaralı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.Villamız denize 250 metre yürüme mesafesindedir.Villamız içinde rahatınız için herşey düşünülmüştür.

  5
  4
  10
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 2.800 TL
  İNCELE
 • Erken Rezervasyona % 10 İndirim

  Villa Kemer B19

  KodVilla Kemer B19

  4 Odalı, 8 kişilik özel havuzlu ve büyük geniş bahçeli muhteşem bir yazlık villa. Fethiye merkeze yanlızca 25 km. mesafede bulunan Seydi Kemer kasabasında ormana sıfır mesafede bulunan doğa ile başbaşa kalıp dinlenebileceğiniz muhteşem 4 Odalı Villa....

  4
  3
  9
  Özel
  Muğla / Seydikemer
  Haftalık 2.250 TL
  İNCELE
 • 14-28 Mayıs arası %15 indirimli

  Villa Polat 2

  KodVilla Polat 2

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Kayaköyünde bulunan 4 odalı villamızdır. Havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Arnna Apart B1

  KodArnna Apart B1

  2 Odalı, tek banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 4 kişilik muhteşem bir yazlık daire. Barların ve restaurantaların yanısıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alış-veriş mekanları ile ünlü Hisarönü merkeze yalnızca 500 m. ve 5 dakika yürüyüş mesafesinde harika bir kompleks içerisinde yer alır. Muhteşem dağ ve havuz manzaralı harika bir yazlık daire. Kompleks içerisinde toplam 2 blok halinde yanlızca 8 daire bulunmaktadır...

  2
  1
  4
  Ortak
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 1.450 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Lale

  KodVilla Lale

  Lale Villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan havuzu dışarıdan gözükmeyen muhafazakar villamız ailenizle ve sevdiklerinizle rahat ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.250 TL
  İNCELE
 • Villa Olympia

  KodVilla Olympia

  Olympia Villa, Hisarönü bölgesinde konumu itibariyle de harika bir panoramik orman ve dağ manzarasına sahiptir. Özel bir yüzme havuzu ve bakımlı yeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Villamızın bulunduğu bölgeden, Dünyaca ünlü Ölüdeniz sadece 2 km mesafededir.Bu villamızda ailenizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 3.350 TL
  İNCELE
 • Hisar Garden Apart Lavender 3

  KodLavender Apart 3

  3 Odalı, 3 banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir yazlık daire. Barların ve restaurantaların yanısıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alış-veriş mekanları bulunan Hisarönü merkeze yalnızca 300 m. ve 3 dakika yürüyüş mesafesinde olup dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına sadece 2 km mesafede, harika bir kompleks içerisinde yer alır. Muhteşem dağ ve havuz manzaralı bir yapıya sahip bu dairemizde ailenizle huzurlu ve güzel vakit geçirebilirsiniz...

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 1.650 TL
  İNCELE
 • Villa Manzara 5

  KodVilla Manzara 5

  Dünyanın gözde tatil yerleri arasında yer alan Kaş'ın Çukurbağ yarımadasında bulunan 3 odalı deniz manzaralı bu villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.Villamız denize 250 metre yürüme mesafesindedir.Villamız içinde rahatınız için herşey düşünülmüştür.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kaş
  Haftalık 1.750 TL
  İNCELE

Favorilerim

Favoriler (0)