Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuk Havuzlu Villa

Çocuk Havuzlu Villalar

 • Villa Kemer B19

  KodVilla Kemer B19

  Fethiye Seydikemer ilçesinde bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli özel havuzlu ve büyük geniş bahçeli villamızdır. Fethiye merkeze 25 km, Çalış plaj'ına 20 km, Ölüdeniz plajına ise 30 km mesafe de bulunan doğa ile baş başa kalıp dinlenebileceğiniz villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

  4
  3
  9
  Özel
  Muğla / Seydikemer
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Jakuzili muhafazakar villa

  Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü antik kente sahip kayaköyün de bulunan 4 odalı jakuzili muhafazakar villamızdır. Villamız'ın havuz'u dışarıdan gözükmediği için tesettürlü ailelere de uygundur.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.950 TL
  İNCELE
 • Villa Polat 2

  KodVilla Polat 2

  Villa Polat, eski rum evleriyle ünlü kayaköy de bulunan 4 yatak odalı jakuzili özel havuzlu villamızdır. Havuz'u dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygun'dur. Havuz'u ısıtmalı olduğundan dolayı kışın evlenen çiftlerimiz balayı tatili için tercih edebilir ısıtmalı havuzunda tatilin keyfini çıkarabilirler.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 6.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Lale

  KodVilla Lale

  Villa Lale, Fethiye ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan 4 yatak odalı özel havuzlu muhafazakar villamızdır. Havuz'u dışarıdan gözükmediği için tesettürlü ailelere de uygundur. Villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Orman

  KodVilla Orman

  Villa Orman, fethiye hisarönü merkez de bulunan 5 yatak odalı özel havuzlu geniş aile villasıdır. Doğa ile iç içe bulunan villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve çocuklar için lunapark'ın bulunduğu hisarönü merkez'e yürüme mesafesindedir.

  5
  5
  12
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Menekşe

  KodVilla Menekse

  Menekşe Villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan 4 yatak odalı özel havuzlu muhafazakar villamız'dır. Havuz'u dışarıdan gözükmeyen villa olması sebebi ile tesettürlü aileler için de uygundur.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Sedef

  KodVilla Sedef

  Sedef villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan ferah 4 yatak odası, genis mutfağı, oturma odası, 4 banyosu ile villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Ayla

  KodVilla Ayla

  Villa Ayla, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan 4 yatak odalı havuzu dışarıdan gözükmeyen muhafazakar villamızdır. Ölüdeniz plajı'na 3 km, fethiye merkeze 7 km, hisarönü merkeze ise 1 km mesafe de bulunan muhafazakar villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Anemon

  KodVilla Anemon

  Anemon Villa, dünyaca ünlü ölüdeniz plajı'na 6 km mesafe de bulunan 4 yatak odalı, 4 banyo'dan oluşan lüks villa'dır. Fethiye merkeze 7 km, hisarönü merkeze 3 km uzaklıkta bulunan villamız da tatile gelen misafirler için herşey düşünülmüş olup ailenizle ve sevdiklerinizle tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
Çocuk Havuzlu Villalar

Kiralık tatil villaları; balayı çiftleri ve arkadaş gruplarının yanında çocuklu aileler için de oldukça konforlu bir seçenektir. Günümüzde özellikle Fethiye kiralık villa seçenekleri arasında geniş ailelere hitap edecek kapasitede pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu villaların hepsinde çocuklara ve ebeveynlere yetecek sayıda yatak odası, banyo ve tuvalet yer almaktadır. Özellikle otellerde tek bir oda içerisinde tüm aile birlikte konaklamaktan sıkılan için villa kiralama, oldukça ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Küçük çocukları ile birlikte tatil planları yapan aileler için dizayn edilen çocuk havuzlu villalar ise, ebeveynlerin çocukları ile birlikte rahat bir şekilde havuz keyfi yapmalarına olanak tanımaktadır. Çünkü çocuklar için özel olarak yapılan bu havuzların derinliği, genişliği ve uzunluğu onların güvenli bir şekilde havuzda vakit geçirecekleri şekilde ayarlanmaktadır.

 

Çocuk Havuzlu Kiralık Villalar 

Fethiye, Kaş, Kalkan da yer alan çocuk havuzlu villaların havuzu, çocukları ile tatil planları yapan ebeveynler düşünülerek tasarlanmıştır. Villalarda yer alan çocuk havuzları genellikle doğrudan ebeveyn havuzu ile iç içe bir yapıdadır. Bu da çocuklar havuz keyfi yaparken ailelerinin en ufak bir aksi duruma müdahale edebilmelerine olanak tanımaktadır.

Kiralık villalarda bulunan çocuk havuzları belli bir standarda sahiptir. Ancak günümüzde ebeveyn havuzlarına göre daha az derinliğe sahip havuzların çocuk havuzu olarak adlandırıldığı da görülmektedir. Oysa çocuk havuzları, çok daha detaylı kriterler göz önünde bulundurularak oluşturulması gereken alanlardır. Aksi halde bu kriterlere dikkat edilmeden yapılmış bir havuzda çocuğunuz hiçbir zaman tam anlamı ile güvende olmayacak ve onu sürekli olarak kontrol altına tutmanız gerekecektir. Bu nedenle çocuk havuzlu kiralık villa seçeneklerini incelerken havuzun yasal anlamda belirlenmiş ebatlara uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Çocuğunuz ile birlikte konaklayacağınız günlük kiralık villa onun rahat bir şekilde girip çıkabileceği bir havuza sahip olmalıdır. Bu anlamda kaymasına ve havuza giriş-çıkış yapmakta zorlanmasına neden olmamalıdır. Aksi halde istenmeyen kazalar ile karşılaşabilirsiniz. Siz de çocuklarınız ile keyifli bir villa tatili yapmak istiyorsanız; içinde çocuk havuzu barındıran jakuzili, deniz manzaralı ya da muhafazakâr villalar arasından dilediğinizi tercih edebilir, güvenli ve konforlu bir tatil yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)