Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Kiralık Villalar

Deniz Manzaralı Villalar

 • Geniş Aile Villası

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli Fethiye kiralık villamız'dır. Ölüdeniz plajı'na 4 km, Hisarönü merkeze ise sadece 2 km mesafededir.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.800 TL
  İNCELE
 • Villa Papatya

  KodVilla Papatya

  Papatya villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan ferah 4 yatak odası, genis mutfağı, oturma odası ve 4 banyo'ya sahip lüks villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 4.800 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Anemon

  KodVilla Anemon

  Anemon Villa, dünyaca ünlü ölüdeniz plajı'na 6 km mesafe de bulunan 4 yatak odalı, 4 banyo'dan oluşan lüks villa'dır. Fethiye merkeze 7 km, hisarönü merkeze 3 km uzaklıkta bulunan villamız da tatile gelen misafirler için herşey düşünülmüş olup ailenizle ve sevdiklerinizle tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Villa Arnna A1

  KodVilla Arnna A1

  Türkiye'nin en ünlü plajların'dan biri olan ölüdeniz'e yanlızca 4 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu ve geniş bahçeli lüks villa'dır. Alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve çocuklar için lunapark'ın bulunduğu hisarönü merkeze 2 km, fethiye merkeze ise sadece 7 km mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.450 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Beach Star

  KodVilla Beach Star

  Kalkan da bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli muhteşem manzaraya sahip özel havuzlu deniz manzaralı villamız'dır. Şık tasarımı ve eşsiz manzarayalı villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır. Kalkan merkez'e araba ile 5 dakika mesafededir.

  4
  4
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Blue

  KodVilla Blue

  Villa Blue, Kalkan merkez de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz. Villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 4.900 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Kışla Körfez

  KodVilla Kışla Körfez

  Villa Kışla Körfez, Kalkan merkez de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz. Villamız da misafirlerimiz için herşey düşünülmüş olup hiçbir eksik bulunmamaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 2.800 TL
  İNCELE
 • Deniz manzaralı villa

  Villa Teoman

  KodVilla Teoman

  Villa Teoman, Kalkan merkez de bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu, 8 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 3.850 TL
  İNCELE
 • Deniz Manzaralı Villa

  Villa Leo

  KodVilla Leo

  Villa Leo, Kalkan merkez de bulunan 4 yatak odalı, 3 banyolu, 8 kişi kapasiteli deniz manzaralı, özel havuzlu villamızdır. Sabah kahvaltınızı masmavi denizin muhteşem manzarasında yapıp, özel havuzunda dileğiniz gibi yüzüp eğlenebilirsiniz.

  4
  3
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
Deniz Manzaralı Villalar

    Ege'nin ve Akdeniz'in ülkedeki en berrak en temiz sulara sahip olduğunu biliyoruz.  Ülkemizde yaz tatili için bu denli güzel destinasyonlar varken bize düşen bunu değerlendirmek olmalıdır. Yaz tatili seçeneklerinden son yıllarda revaçta olan villa kiralama sistemi popülaritesini her geçen gün artırmaktadır. Eğer siz de bu yazıyı okuyorsanız tercihinizi bu yönde gerçekleştirme niyetiniz var demektir.

    Ailenizle, arkadaşlarınızla hep beraber keyifli bir tatil yapma düşüncesi içindeyseniz villa kiralamayı öncelikleriniz arasına almanızı bu işin profesyonelleri olarak biz size öneririz. Fethiye, Kaş, Kalkan villa kiralama hele ki Kalkan Kaş gibi denize bakan ilçelerimizdeki deniz manzaralı villa tatilini kaçırmak istemezsiniz. Balkonunuzda kahvaltınızı yaparken karşınızda duran masmavi Akdeniz ve üzerinde rüzgara kendini bırakmış yelkenlileri seyretmek bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden alacaktır. Fethiye, Kaş, Kalkan villa kiralama işinde profesyonelleşmiş ekibimizle size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Haftalık ya da günlük villa kiralama konusunda bize güvenebilirsiniz. İyi tatilller.

Favorilerim

Favoriler (0)