Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Kiralık Villalarda Tatil Keyfi

Deniz Manzaralı Villalar

 • Geniş Aile Villası

  Villa Jeremy

  KodVilla Jeremy

  Villa Jeremy, Fethiye, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan ferah 4 yatak odası, geniş mutfağı, oturma odası, 4 banyolu özel havuzlu villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli villamızdır.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık9.000 TL
  İNCELE
 • Özel Havuzlu Villa

  Villa Papatya

  KodVilla Papatya

  Villa Papatya, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran Fethiye, Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan 4 yatak odalı özel havuzlu 8 kişilik villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık5.000 TL
  İNCELE
 • Aile Villası

  Villa Sunset A

  KodVilla Sunset A

  Villa Sunset A, Fethiye, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli özel havuzlu tatil villasıdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık9.975 TL
  İNCELE
 • Kapalı Isıtmalı Havuzlu Villa

  Villa Yasmin 1

  KodVilla Yasmin 1

  Villa Yasmin 1, Kalkan İslamlar köyünde bulunan 2 yatak odalı 4 kişilik kapalı ısıtmalı havuzlu yazlık tatil villasıdır.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kalkan / İslamlar
  Haftalık6.900 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Villa

  Villa Yasmin 7

  KodVilla Yasmin 7

  Villa Yasmin 7, Kalkan İslamlar köyünde 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli özel havuzlu ve kapalı ısıtmalı havuzlu lüks villadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kalkan / İslamlar
  Haftalık6.900 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Villa

  Villa Yasmin 8

  KodVilla Yasmin 8

  Villa Yasmin 8, Kalkan'ın İslamlar köyünde bulunan 2 yatak odası, kapalı ısıtmalı havuzu ve bahçesinde muhafazakar havuzu bulunan lüks tatil villasıdır.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kalkan / İslamlar
  Haftalık6.900 TL
  İNCELE
 • Isıtmalı Havuzlu ve Jakuzili Villa

  Villa Yasmin 9

  KodVilla Yasmin 9

  Villa Yasmin 9, Kalkan'ın İslamlar köyünde bulunan 2 yatak odası, kapalı ısıtmalı havuzlu ve jakuzili muhafazakar lüks tatil villasıdır.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kalkan / İslamlar
  Haftalık6.900 TL
  İNCELE
 • Geniş Bahçeli ve Manzaralı Villa

  Villa Eltepe

  KodVilla Eltepe

  Villa Eltepe, Fethiye'nin Eldirek mevkiinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli sessiz ve sakin bir konumda bulunan özel havuzlu ve geniş bahçeli tatil villasıdır.

  4
  2
  4
  Özel
  Mugla / Fethiye
  Haftalık9.500 TL
  İNCELE
Deniz Manzaralı Villalar

Deniz Manzaralı Villa Seçenekleri

Özellikle yaz mevsiminde ve tatil sezonundadeniz manzaralı villa arayan tatilciler için bilgilendirici bir yazı ile sizlerleyiz.

Bu alanda sizlere çeşitli ve önemli bilgiler vereceğiz ancak önce bazı tanımlamalar yapmak istiyoruz. Peki, villa ne demek? Yani kiralarken neyi kiraladığımızı biliyor muyuz?

 

Villa Ne Demek?

Villa genel olarak yerleşik bölgenin dışında ve yazlık alanlarda yapılmış olan müstakil, kimi zaman bahçeli ve havuzlu evlerdir. Bu evler genel olarak 2 ya da 3 katlı olarak yapılır. Denize yakın olma özellikleri de vardır. Villalar bazen dağlık bölgelerde de yapılır.

Villalar plan açısından giriş kısmında salon ve mutfağı barındırır. Üst katlarda ise yatak odaları yer alır. Genel olarak cepheleri güneye bakacak şekilde yapılır, büyük teras yada balkonları da bulunur.

 

Deniz Manzaralı Villa Nedir?

Genel olarak deniz manzaralı villa, ön cephesi, balkon ya da terası denize bakan ve bu şekilde konumlandırılmış villalar olarak tanımlanabilir. Bütün bir yılın yorgunluk ve stresini atmak istediğinizde deniz manzaralı villalar tam size uygun çözüm olacaktır.

 

Neden Deniz Manzaralı Villa Kiralanmalı?

Otel odası kiralamak hepimiz için kolay bir çözüm gibi görünüyor olabilir. Ancak küçük otel odalarında tatilinizi heba etmek, sadece bir alana sıkışıp kalmak tatili sizin adınıza dinlenmekten çok yorgunluk haline getirebilir. Bu yüzden hemen hemen aynı ücretlere bir villa kiralamak size hem huzurlu bir ortam hem de mangalından havuzuna çeşitli aktiviteleri içerecek bir tatil keyfi sunabilir.

Unutmamak gerekir ki deniz manzaralı villalar hem denize yakınlığı hem de şehrin keşmekeşinden uzaklığı ile sizlere tam bir aile ortamı sunuyor. Özlediğiniz tatili yapmak aslında doğru tercihe karar vermenizden geçmektedir.

Villa kiralamadan önce ihtiyaçlarınızı iyi tespit etmeli ve bu doğrultuda araştırmalarınızı yapmalısınız. Denize yakınlığı, havuz bulunup bulunmaması ve ısıtmalı olup olmadığı, bahçesi ve bahçe genişliğinin bilgisi, jakuzi ve ebeveyn banyosunun olup olmadığı, çocuk oyun alanlarının bulunması,  muhafazakar kesime hitap etmesi yada ailelerin bulunduğu sitelerde yer alması gibi çeşitli özellikleri mutlaka danışmanınızdan öğrenmelisiniz.

 

Villa Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Villa tipinize karar verdikten sonra deniz manzaralı villa araştırmanızda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Evinizin konforunda kendi yemeğinizi yapabileceğiniz, aynı zamanda da tatilinizi keyifle sürdürebileceğiniz villalar mutlaka bazı özellikleri barındırmalı ve sizler de bu konulara dikkat etmelisiniz.

Öncelikle villanın yaşı ve bulunduğu muhit oldukça önemli bir konudur. Zira yaşça eski bir villa sizlere sorunlar çıkartabilir. Ayrıca bulunduğu yerin zümresi de sizin tatiliniz ve rahatınız için oldukça önemli bir konudur.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise villada bulunan mobilya, mutfak araçları ve dekorasyon malzemelerinin durumudur. Özellikle eski mobilyalar, eskimiş yataklar, mutfak malzemelerinin eskiliği gibi konular konforunuzun önüne geçebilir. Tüm bu araçlar ve gereksinimler size uygun hazırlanmalıdır.

Denize yakınlık mesafesi de oldukça önemli bir konudur. Zira havuza her zaman girmek istemeyen ziyaretçiler mutlaka denize de girmek isteyecektir. Bu durumda mutlaka denize yakınlığı öğrenmeli buna göre alternatif villalara bakmalısınız.

 

Sonuç Olarak;

Tüm bu bilgilerin ışığında tatilinizi deniz manzaralı villalar kiralayarak geçirmek istediğiniz için size düşen görev ihtiyaçlarınızı iyi tespit etmek. Başta da belirttiğimiz gibi otel odasında sıkıcı bir tatil yerine kiraladığınız villada tüm aktiviteleri kendi evinizin konforunda yapmak elinizde. Bu yazı iyi değerlendirin ve bir villa kiralayarak ailenize ve kendinize eğlenceli bir tatil hediye edin.

Favorilerim

  Favoriler(0)
  Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz