Evcil Hayvan İzinli Villalar

Evcil hayvan izinli tüm kiralık villalar

Evcil Hayvan İzinli Villalar

 • 6-13 Haziran İndirim

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli villamızdır.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık9.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Doruk

  KodVilla Doruk

  Villa Doruk, Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yalnızca 3 km mesafede bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteli özel havuzlu villadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık8.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Melis

  KodVilla Melis

  Villa Melis, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli, özel havuzlu tatil villasıdır.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık21.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Aroma

  KodVilla Aroma

  Villa Aroma, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 3 km mesafede bulunan 3 yatak odalı, 6 kişilik özel havuzlu villadır.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık6.000 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Aile Villası

  Villa Ecrin

  KodVilla Ecrin

  Villa Ecrin, Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yalnızca 3 km mesafede 3 yatak odalı, 3 banyolu 6 kişilik özel havuzlu muhafazakar villadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Lüks Villa

  Villa Mavi Deniz

  KodVilla Mavi Deniz

  Villa Mavi Deniz, Ölüdeniz Hisarönü'nde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu 6 kişi kapasiteli özel havuzlu jakuzili tatil villasıdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık0 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Panama 1

  KodVilla Panama 1

  Villa Panama 1, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı 6 kişi kapasiteli özel havuzlu tripleks tatil villasıdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık9.500 TL
  İNCELE
 • Özel Havuzlu Villa

  Villa Panama 2

  KodVilla Panama 2

  Villa Panama 2 , Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli, özel havuzlu tatil villasıdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık9.500 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Akay

  KodVilla Akay

  Villa Akay, Fethiye'nin, Ovacık merkezde bulunan 3 yatak odalı, 2 banyolu, 6 kişilik özel havuzlu tatil villamızdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık5.880 TL
  İNCELE
Evcil Hayvan İzinli Villalar

Evcil Hayvan İzinli Villa Seçenekleri Hakkında

Birebirvilla ile yapacağınız tüm kiralık villa arayışları mutlu sonla bitiyor. Müşteri memnuniyeti odaklı tüm villalarımız müşterilere kiralanması için hâlihazır da beklemektedir. Her geçen gün bünyemizde bulundurduğumuz ve her birinin kendine has özellikleri ile yeni villaları müşterilerimize teslim ediyoruz. Tüm bu teslim aşamalarında mutlu müşterileri elde edebilmek için doğru müşteriye doğru kiralık villayı veriyor, pişmanlığı ortadan kaldırıyoruz. Eğer evcil hayvanınız da bulunuyor ise evcil hayvan izinli villalarda beraber geçirebileceğiniz güzel vakitler için kiralık villaları ve en uygun fiyatları sizlerle buluşturuyoruz.

Tatil beldelerinin başında gelen Muğla Fethiye’de Ölüdeniz‘in bulunduğu yerde tatil rezervasyonunuzu yapabilir, önceden yerinizi ayırtarak uygun fiyatları elde edebilirsiniz. Temiz, sesten uzakta, huzurlu bir ortamda kafa dinleyebileceğiniz, tatil artık imkânsız değil.

Özgür seçimlerinizi dikkate alıyor, müşterinin istediği lokasyonlardan, istediği villa özelliklerine kadar tüm istenilenler yerine getiriliyor. Kiralık villa fiyatları çoğu tatil beldesinde pahalı olarak görülse de piyasada diğer villa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlarla kiralama olanağı sunulmaktadır. Birebirvilla bünyesinde bulundurduğu tüm bu villaların haricinde, devamlı müşteriler kazanmaya, bu müşterileri de memnun etmeye devam ediyor. .

 

Evcil Hayvanlarınız İle Güzel Vakit Geçirin

Müşteriyi mutlu edici villaların sayısını arttırdığımız hizmetler her geçen gün artmakla beraber, müşterilerimizle ilgilenen tecrübeli kadromuza bir yenisini ekliyoruz. Tecrübeden doğan kalite sizlere en iyi şekilde aktarılıyor, pişmanlıktan uzakta, evcil hayvanlarınız ile güzel bir vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Ev ortamı sıcaklığını tüm müşterilerimiz için aşıladığımız villalar hem lüks hem de müşterinin kolaylıkla alışıp, işini güvenli bir şekilde yerine getirebilmesi için tasarlanmıştır. Temizlik, güven ve huzur aradığınız etmenler ise Birebirvilla ile istediğinizi elde edin.

Firmamız güvencesi ile sunduğumuz hizmetlerde tecrübelerimiz ve tecrübemizden doğan kalitemiz ile endişe edilecek durumları ortadan kaldırmak ve kafanızda soru işareti bırakmamak adına bilgili çalışanlarımız ile evcil hayvan izinli villa konusunda verilmesi gereken tüm önemli bilgileri sizlere aktarmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek uğruna yaptığımız her çalışmada müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemelerde bulunuyoruz. Bu yüzden de evcil hayvan sahibi müşterilerimize özel villalarda güzel zaman geçirmelerine olanak sunuyoruz.

 

Evcil hayvan İzinli Villa Fiyatları

Kiralık villa fiyatları gecelik fiyatlardır. En az 5 gece ve üstü kiralama yapılabiliyor. Evcil hayvan izinli villalarda fiyat özelliği diğer villalara göre daha farklı oluyor. Çünkü evcil hayvanların tüyleri genelde döküldüğü için ekstra detaylı temizlik yapılıyor. Gecelik fiyatlandırmaya 500 TL ile 1.000 TL arasında değişen ekstra temizlik ücreti ekleniyor. Buda sizden sonra villaya gelecek olan misafirlerimizin herhangi bir sıkıntı yaşamaması ve villayı temiz bir şekilde bulması için yapılması gerekiyor. Detaylı temizliklerde oturma koltukları dâhil profesyonel ekip tarafından yıkanıyor.

Favorilerim

  Favoriler(0)
  Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz