Fırsatlar

Tatilinizi daha uygun ve cazip hale getirebilirsiniz...

Fırsatlar

 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Woodland

  KodVilla Woodland

  Villa Woodland, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde konumlanmış 5 yatak odası, 1 salon ve 5 banyo'dan oluşan özel havuzlu kiralık villadır. Villamız orman ile iç içe olduğundan dolayı sabah kalktığınızda kuşların cıvıltısını duyabilir, mis gibi çam kokusu eşliğin de balkonunuz da sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Özel Havuzlu Villa

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli fethiye kiralık villamız'dır. Ölüdeniz plajı'na 4 km, hisarönü merkeze ise sadece 2 km mesafededir.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.800 TL
  İNCELE
 • Jakuzili Villa

  Villa Gülay

  KodVilla Gülay

  Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e 3 km mesafede 3 yatak odalı, 2 banyolu 6 kişi kapasiteli özel havuzlu jakuzili kiralık lüks balayı villasıdır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze 400 metre mesafede olduğundan dolayı merkeze giderken araç kullanımına gerek yoktur.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 4.375 TL
  İNCELE
 • Haziran ayı indirimi

  Villa Milda

  KodVilla Milda

  Türkiye'nin en ünlü plajların'dan biri olan ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 2 banyolu 6 kişi kapasiteli özel havuzlu ve bahçeli lüks villamız'dır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan hisarönü merkeze 400 metre mesafe de olduğundan dolayı merkeze giderken araç kullanımına gerek yoktur.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Haziran - Eylül % 10 indirim

  Villa Kemer B19

  KodVilla Kemer B19

  Fethiye Seydikemer ilçesinde bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli özel havuzlu ve büyük geniş bahçeli villamızdır. Fethiye merkeze 25 km, Çalış plaj'ına 20 km, Ölüdeniz plajına ise 30 km mesafe de bulunan doğa ile baş başa kalıp dinlenebileceğiniz villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

  4
  3
  9
  Özel
  Muğla / Seydikemer
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Haziran ayı indirimi

  Villa Doruk

  KodVilla Doruk

  Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu ve geniş bahçeli lüks villadır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve araç ile yanlızca 1 dakika mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • % 5 İndirimli

  Arnna Apart A4

  KodArnna Apart A4

  Dünyaca ünlü ölüdeniz plajı'na 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir günlük kiralık daire'dir. Barların ve restaurantaların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alışveriş mekanları ile ünlü hisarönüne yürüyüş mesafesin de bulunan harika bir site içerisinde yer alır.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.700 TL
  İNCELE
 • % 5 İndirimli

  Prime Apart 3

  KodPrime Apart 3

  Fethiye'nin ovacık bölgesinde bulunan 2 yatak odalı, iki banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 5 kişilik muhteşem günlük kiralık yazlık. Barların ve restaurantaların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kart ve alış-veriş mekanları ile ünlü hisarönü merkeze yalnızca 1 km mesafe de harika bir site içerisinde yer alır.

  2
  2
  4
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 2.300 TL
  İNCELE
 • % 5 İndirimli

  Fortress Apart E4

  KodFortress Apart E4

  Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuz ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik lüks kiralık yazlık daire'dir.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.500 TL
  İNCELE
Fırsatlar

İndirim sistemi nasıl hesaplanıyor?

İndirim olan Villa/Apartların fiyatları sabit ve net kiralama ücretleridir. Seçtiğiniz Villa/Apart'a rezervasyon yaptırmak istediğinizde görünen haftalık fiyatlara % kaç indirim yapıldıysa o oranda indirim uygulanacaktır.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz...

Favorilerim

Favoriler (0)