Hisarönü Apartları

Hisarönü merkeze yakın yazlık daireler ve apartlar

Hisarönü Apartları

 • Merkeze yakın apart

  Arnna Apart B3

  KodArnna Apart B3

  Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 3 km mesafede bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir kiralık yazlık dairedir.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.300 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Apart

  Agenor Apart 1

  KodAgenor Apart 1

  Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 2 yatak odalı, 1 banyolu, ortak havuz ve büyük geniş bahçeli 4 kişilik muhteşem bir kiralık dairedir. Barların ve restaurantların yanısıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alış-veriş mekanları ile ünlü Hisarönü merkeze yalnızca 500 metre, Ölüdeniz plajına 3 km, Fethiye merkeze ise 7 km mesafededir.

  2
  1
  4
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze yakın apart

  Fortress Apart E1

  KodFortress Apart E1

  Fethiye'nin hisarönü bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu ortak havuz ve büyük geniş bahçeli kiralık daire'dir. Barların ve restaurantların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alışveriş mekanları ile ünlü hisarönü merkeze 200 metre, ölüdeniz plajı'na ise 3 km mesafe de harika bir site içerisinde yer alır.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.400 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Apart

  Arion Apart 3

  KodArion Apart 3

  Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına 3 km mesafede bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir yazlık dairedir.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.300 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Apart

  Arion Apart 1

  KodArion Apart 1

  Fethiye, Hisarönünde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuz ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem kiralık yazlık daire'dir.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.300 TL
  İNCELE
 • Prime Apart 2

  KodPrime Apart 2

  Ölüdeniz plajı'na 4 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, iki banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem fethiye kiralık daire. Barların ve restaurantların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kart ve alışveriş mekanları ile ünlü hisarönü merkeze yalnızca 1 km mesafe de bulunan yazlık dairemiz de kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceksiniz.

  3
  2
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 2.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze yakın daire

  Fortress Apart D3

  KodFortress Apart D3

  Ölüdeniz plajı'na 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir fethiye yazlık daire'dir. Barların ve restaurantların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alışveriş mekanları ile ünlü hisarönü merkeze yalnızca 200 metre ve 5 dakika yürüyüş mesafesin de harika bir site içerisinde yer alır.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.400 TL
  İNCELE
 • Arnna Apart A4

  KodArnna Apart A4

  Dünyaca ünlü ölüdeniz plajı'na 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir günlük kiralık daire'dir. Barların ve restaurantaların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kartı ve alışveriş mekanları ile ünlü hisarönüne yürüyüş mesafesin de bulunan harika bir site içerisinde yer alır.

  3
  3
  6
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.300 TL
  İNCELE
 • Prime Apart 3

  KodPrime Apart 3

  Fethiye'nin ovacık bölgesinde bulunan 2 yatak odalı, iki banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 5 kişilik muhteşem günlük kiralık yazlık. Barların ve restaurantaların yanı sıra çocuklar için lunapark, go-kart ve alış-veriş mekanları ile ünlü hisarönü merkeze yalnızca 1 km mesafe de harika bir site içerisinde yer alır.

  2
  2
  4
  Ortak
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 2.000 TL
  İNCELE
Hisarönü Apartları

Ölüdeniz Hisarönü Kiralık Apart Seçenekleri

Hisarönü; Fethiye - Ovacık - Ölüdeniz karayolu üzerinde yer alan köy niteliğinde bir semttir. Fethiye’ye bağlı olan bu semt, çam ormanları içerisinde yer alır. Semtin başlangıç kısmı oteller, pansiyonlar ve özel mülkler ile doludur. Ancak Ölüdeniz Hisarönü civarında yer alan bu konaklama alternatifleri arasında en konforlu ve ekonomik olanı günlük kiralık apart olarak karşımıza çıkmaktadır.

Başlangıç kısmından sadece birkaç dakikalık yürüyüş ile Hisarönü’nün merkezine ulaşmak mümkündür. Fethiye, Ovacık ve Ölüdeniz arasında bir geçiş noktası niteliğindeki Hisarönü, aynı zamanda Fethiye’nin eğlence merkezi olarak hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Peki, Ölüdeniz Hisarönü’nde konaklama için tercih edilebilecek kiralık apart seçenekleri hangileridir?

Ölüdeniz Hisarönü’nde Havuzlu Kiralık Apart Seçenekleri

Ölüdeniz Hisarönü, son yıllarda popülaritesi giderek arttan bir tatil bölgesidir. Fethiye - Ölüdeniz arasında ulaşımı kolay bir yer olan Hisarönü’nde hemen herkes kendi tatil anlayışına uygun bir kiralık apart bulabilmektedir. Bu anlamda aileler diledikleri zaman Hisarönü merkeze yürüyerek 5 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilir, restoran ya da eğlence mekanlarında keyifli vakit geçirebilirler.

Tüm bunların yanında Hisarönün’nde geniş ailelere hitap edecek içerisinde çocuk havuzu da barındıran lüks apartlar mevcuttur. Siz de yaz tatiliniz ya da balayınız için Fethiye’de kiralık apart arıyorsanız Ölüdeniz Hisarönü’nde yer alan yazlık apartlar arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanını tercih edebilir, yıllarca unutamayacağınız konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.  

Favorilerim

Favoriler (0)