Biz Kimiz ?

Tatil bizim işimiz.... Bizimle tatil hiç bitmez, unutulmaz...

Şirketimizin kurucusu 2008 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Öğretmenliği Bölümünü bitirmiş olmanın yanı sıra 2008 yılından bu yana İngilizce Kokartlı Profesyonel Turist Rehberidir. Uzun yıllar aktif olarak Seyahat Acentalarında çalıştıktan sonra 2009 yılında Bölgenin en büyük inşaat şirketlerinden birindeVilla Kiralama Müdürü olarak  görev yapmaya başlamıştır. Burada 4 sezon çalıştıktan sonra yılların verdiği deneyim ve profesyonel kadrosu ile 2012 yılında Türkiye'nin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Fethiye ilçesinde kendi villa kiralama, yönetim ve bakım şirketini kurmuştur. Ağırlıklı olarak Fethiye ve çevresindeki bölgelerde yer alan en seçkin ve şirket standartlarımıza uyan villaları ve apartları kiralayarak unutulmaz bir tatil geçirmenizi ilke edinmektedir.

Şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında en güvenilir turizm acentaları ve web portallarıyla bebarer çalışarak bölgemize yurt içinden ve yurt dışından turist gelmesini sağlamakta ve bu sayede hem bölgemizin hem de ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaktadır.

Web sitemizde görmüş olduğunuzkiralık villave apartların hepsi şirketimizin kontrolü altına olup bizzat tüm kontrolleri ve bakımları yine şirketimiz ve şirket çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Hem bizimle çalışan ev sahiplerimizin güvenleri hem de villa kiralayan müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde Timelettings Fethiye Bölgesinin en güvenilir ve en hızlı büyüyen şirketlerinin başında gelmektedir.

Bu güven ve memnuniyet sayesinde şirketimiz müşterilerine ve ev sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek adına Villa/Apartların havuz bahçe bakım,transfer ve teknik işlerini yapabilmek için İKBARA Turizm Tic.İnş.İzo.havuz ve bahçe bakım Ltd.Şti.'ni 2013 yılı başında kurmuştur.

Şirketimiz Fethiyenin Hisarönü bölgesindeki ofisinde faliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Şirketimiz herşeyden önce şirket standartlarımıza uygun villa ve apartları seçerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Bununla birlikte hedefimiz aylarca gece gündüz çalışıp aileleri ile birlikte tatile gitmek için gün sayan müşterilerimizin sorunsuz ve unutulmaz bir şekilde tatillerini geçirmelerini sağlamaktır. Ticaret hayatında memnuniyet ve güven herşeyden daha önemlidir. Şirketimiz kısa zamandaki başarısını ve büyümesini kaliteye, dürüstlüğe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına boçludur. Bu sayede yıllardır bizimle her yıl tatil yapan ve her yerde bizim temsilcimiz gibi reklamımızı yapan müşterilerimiz giderek artmaktadır.

Vizyonumuz ise, günümüzde artık tatilin lüks bir ihtiyaç olmaktan çıkıp zorunlu bir ihtiyaç haline geldiği bu dönemde villada tatil denilince ilk akla gelen şirket olmanın yanı sıra hem yerli hem de yabancı müşterilerimizi en iyi şekilde kendi evlerindeki huzur ve rahatlık içinde ağırlayarak ülkemizin reklamını en iyi şekilde yapmaktır.  

Favorilerim

    Favoriler(0)