Kendimizi Daha İyi İfade Edebilmenin Kısa Yolu - Birebirvilla

Tatil bizim işimiz.... Bizimle tatil hiç bitmez, unutulmaz...

Şirketimiz İkbara Turizm İnş.İzo.Havuz ve Bakım Ltd.Şti. adı altındaTimelettingsveBirebirvillaolarak faaliyet göstermektedir. Hem yurt içinde ve yurt dışında en güvenilir turizm acentaları ve web portallarıyla bebarer çalışarak bölgemize yurt içinden ve yurt dışından turist gelmesini sağlamakta ve bu sayede hem bölgemizin hem de ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaktadır.

Web sitemizde görmüş olduğunuzkiralık villaveapartların hepsi müşteriler gelmeden önce dezenfekte edilmekte ve müşterilerin sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmeleri için kontroller yapılmaktadır. Hem bizimle çalışan ev sahiplerimizin güvenleri hem de villa kiralayan müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde Birebirvilla Fethiye Bölgesinin en güvenilir ve en hızlı büyüyen şirketlerinin başında gelmektedir.

Bu güven ve memnuniyet sayesinde şirketimiz müşterilerine ve ev sahiplerine daha iyi hizmet verebilmek adına Villa/Apartların havuz bahçe bakım,transfer ve teknik işlerini yapabilmek için İKBARA Turizm Tic.İnş.İzo.havuz ve bahçe bakım Ltd.Şti.'ni 2013 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz Fethiye'nin Hisarönü bölgesindeki ofisinde faliyetlerini sürdürmektedir.

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Şirketimiz herşeyden önce şirket standartlarımıza uygun villa ve apartları seçerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Bununla birlikte hedefimiz aylarca gece gündüz çalışıp aileleri ile birlikte tatile gitmek için gün sayan müşterilerimizin sorunsuz ve unutulmaz bir şekilde tatillerini geçirmelerini sağlamaktır. Ticaret hayatında memnuniyet ve güven herşeyden daha önemlidir. Şirketimiz kısa zamandaki başarısını ve büyümesini kaliteye, dürüstlüğe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına boçludur. Bu sayede yıllardır bizimle her yıl tatil yapan ve her yerde bizim temsilcimiz gibi reklamımızı yapan müşterilerimiz giderek artmaktadır.

Vizyonumuz ise, günümüzde artık tatilin lüks bir ihtiyaç olmaktan çıkıp zorunlu bir ihtiyaç haline geldiği bu dönemde villa da tatil denilince ilk akla gelen şirket olmanın yanı sıra hem yerli hem de yabancı müşterilerimizi en iyi şekilde kendi evlerindeki huzur ve rahatlık içinde ağırlayarak ülkemizin reklamını en iyi şekilde yapmaktır.  

Favorilerim

    Favoriler(0)
    Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz