Ölüdeniz / Hisarönü

Ölüdeniz de kiralık villalar ve yazlıklar

Ölüdeniz / Hisarönü

 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Woodland

  KodVilla Woodland

  Villa Woodland, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde konumlanmış 5 yatak odası, 1 salon ve 5 banyo'dan oluşan özel havuzlu kiralık villadır. Villamız orman ile iç içe olduğundan dolayı sabah kalktığınızda kuşların cıvıltısını duyabilir, mis gibi çam kokusu eşliğin de balkonunuz da sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Lemurya

  KodVilla Lemurya

  Fethiye hisarönünde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu ve geniş bahçeli lüks villa'dır. Alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve çocuklar için lunapark'ın bulunduğu hisarönü merkeze 100 metre, ölüdeniz plajı'na 3 km, fethiye merkeze ise sadece 7 km mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.000 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Talya

  KodVilla Talya

  Türkiye'nin en ünlü plajların'dan biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli, özel havuz ve geniş bahçeli Fethiye kiralık villadır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze yalnızca 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 4.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Ottoman

  KodVilla Ottoman

  Türkiye'nin ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze yanlızca 2 dakika yürüyüş mesafesinde 4 yatak odalı, 10 kişi kapasiteli özel havuz ve bahçeli lüks kiralık villa'dır. Hisarönü merkeze en yakın villa konumundadır.

  4
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 4.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Babadağ

  KodVilla Babadag

  Villa Babadağ, Fethiye Hisarönünde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu geniş lüks villadır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan hisarönü merkeze 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve araç ile yanlızca 1 dakika mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Ahu

  KodVilla Ahu

  Villa Ahu, Ölüdeniz Hisarönünde bulunan 3 yatak odalı 3 banyolu 6 kişi kapasiteli özel havuzlu villamızdır. Alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve çocuklar için lunapark'ın yer aldığı Hisarönü merkeze yalnızca 650 metre mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Hisar

  KodVilla Hisar

  Villa Hisar, Ölüdeniz Hisarönünde bulunan 3 yatak odalı 3 banyolu 6 kişi kapasiteli günlük kiralık villamız sessiz ve huzurlu ortam arayanlar için son derece idealdir. Havuz'u dışarıdan gözükmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur. Alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve çocuklar için lunapark'ın yer aldığı hisarönü merkeze yalnızca 650 metre mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.660 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Lüks Villa

  Villa Badem

  KodVilla Badem

  Badem Villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 4 ebeveyn banyolu, muhteşem manzara'ya sahip kiralık villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Milda

  KodVilla Milda

  Türkiye'nin en ünlü plajların'dan biri olan ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 2 banyolu 6 kişi kapasiteli özel havuzlu ve bahçeli lüks villamız'dır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan hisarönü merkeze 400 metre mesafe de olduğundan dolayı merkeze giderken araç kullanımına gerek yoktur.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
Ölüdeniz / Hisarönü

Ölüdeniz Hisarönü Kiralık Villa Seçenekleri

Hisarönü; Fethiye - Ovacık - Ölüdeniz karayolu üzerinde yer alan köy niteliğinde bir semttir. Fethiye’ye bağlı olan bu semt, çam ormanları içerisinde yer alır. Semtin başlangıç kısmı oteller, pansiyonlar ve özel mülkler ile doludur. Ancak Ölüdeniz Hisarönü civarında yer alan bu konaklama alternatifleri arasında en konforlu ve ekonomik olanı günlük kiralık villa olarak karşımıza çıkmaktadır.

Başlangıç kısmından sadece birkaç dakikalık yürüyüş ile Hisarönü’nün merkezine ulaşmak mümkündür. Fethiye, Ovacık ve Ölüdeniz arasında bir geçiş noktası niteliğindeki Hisarönü, aynı zamanda Fethiye’nin eğlence merkezi olarak hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Peki, Ölüdeniz Hisarönü’nde konaklama için tercih edilebilecek kiralık villa seçenekleri hangileridir?

Ölüdeniz Hisarönü’nde Kiralık Villa Seçenekleri

Ölüdeniz Hisarönü, son yıllarda popülaritesi giderek arttan bir tatil bölgesidir. Fethiye - Ölüdeniz arasında ulaşımı kolay bir yer olan Hisarönü’nde hemen herkes kendi tatil anlayışına uygun bir kiralık villa bulabilmektedir. Bu anlamda özellikle İslami kurallara göre yaşam süren ve mahremiyete önem veren kişiler için bu tatil bölgesinde kiralık muhafazakâr villalar yer almaktadır. Korunaklı villa olarak da bilinen bu villaların havuzunun çevresi, tatilcilerin mahremiyetinin sağlanması amacıyla çit ya da ağaçlar ile çevrilidir. Bu sayede kişiler aileleri ya da arkadaş grupları ile villalarının bahçelerinde keyif yaparken diğer tatilciler tarafından gözetlenme korkusu yaşamazlar.

Ölüdeniz Hisarönü, yeni evli çiftlerin balayı tatili için tercih edebilecekleri pek çok kiralık villa barındırmaktadır. İçinde jakuzi ve şömine gibi lüks unsurları da barındırabilen villalar, aynı zamanda merkeze de oldukça yakındır. Bu anlamda çiftler diledikleri zaman Hisarönü merkeze yürüyerek 5 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşabilir, restoran ya da barlarda keyifli vakit geçirebilirler.

Tüm bunların yanında Hisarönün’nde geniş ailelere hitap edecek içerisinde çocuk havuzu da barındıran lüks villalar mevcuttur. Siz de yaz tatiliniz ya da balayınız için Fethiye’de kiralık villa arıyorsanız Ölüdeniz Hisarönü’nde yer alan lüks villalar arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanını tercih edebilir, yıllarca unutamayacağınız konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.  

Favorilerim

Favoriler (0)