Özel Villalar

Özel Kiralık Villalar

Özel Kiralık Villalar

Özel Villalar

 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Doruk

  KodVilla Doruk

  Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafede 3 Odalı, 3 banyolu 6 kişilik özel havuzlu ve özel geniş bahçeli lüks villa. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze yalnızca 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve araç ile yanlızca 1 dakika mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Villa Jeremy

  KodVilla Jeremy

  Villa Jeremy, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 odalı villamızdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
 • Villa Yakamoz

  KodVilla Yakamoz

  Villa Yakamoz, 4 odalı villa olup bunlardan 2 tane odalı jakuzilidir.Lüks dekorasyona sahip villa'da sabah uyandığınızda içinizi ferahlatan ve ruhunuzu genişleten deniz manzaralı villadır.İsterseniz ailenizle isterseniz sevdiklerinizle büyük ve geniş havuzda tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

  4
  4
  8
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık 6.895 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Badem

  KodVilla Badem

  Badem Villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 odalı, 4 banyolu, muhteşem manzarasıyla villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 2.250 TL
  İNCELE
 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Kadife

  KodVilla Kadife

  Villa Kadife, Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde yer alan 3 Odalı 6 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Yıldız

  KodVilla Yıldız

  Yıldız villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan 4 odalı, genis mutfağı, oturma odası, 4 banyosu ( 3' ü ebevyn banyosu)'lu villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  5
  4
  9
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Jakuzili Villa

  Villa Akasya

  KodVilla Akasya

  Akasya villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan ferah 4 odası, genis mutfağı, oturma odası, 5 banyosu ile villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • 14 Haziran'a kadar haftalık 2450 TL

  Villa Gülay

  KodVilla Gülay

  Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafede 3 Odalı, 2 banyolu 6 kişilik özel havuzlu ve özel geniş bahçeli lüks villa. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze 400 metre mesafede olduğundan dolayı merkeze giderken araç kullanımına gerek yoktur.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Kayaköyünde bulunan 4 odalı villamızdır. Havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.Ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE

Favorilerim

Favoriler (0)