Bizi değerlendiren misafirlerimize göz atın.

Villa Naila, Fethiye Kayaköy'de Jakuzili Balayı Villası - Birebirvilla

Sevil Sarı  27.05.2021 08:58:44 Harika bir villa huzur içinde tatil için bire bir ayrıca ev sahipleri de cok tatlı insanlar.bu arada birebir villa çalışanı egemen bey e ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim

Villa Melis, Fethiye, Hisarönü'nde 6 Kişilik Tatil Villası - Birebirvilla

Merve Aydın 16.07.2020 Villa temiz ve eksiksiz olarak teslim edildi. Herşey için teşekkür ederiz.

Villa Melis, Fethiye, Hisarönü'nde 6 Kişilik Tatil Villası - Birebirvilla

Hakan Gürsoy 01.07.2020 Villanın konumu çok güzel, bütün mutfak gereçleri eksiksiz vardı, havuz bakımıda hergün yapıldı. Tatilimiz boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadık, yetkili kişiler çok ilgiliydi teşekkür ederiz.

Villa Defne, Fethiye, Ovacık'da 8 Kişilik Muhafazakar Villa - Birebirvilla

Hafize Duman 28.08.2020 Tatilimizi villa Defnede geçirdik. Havuzu dışarıdan görünmediği için rahat bir tatil yaptık. Hiçbir eksik yoktu. Herhangibir isteğimiz olduğunda sağolsunlar hemen tedarik ettiler. Herkese tavsiye ediyoruz. Birebirvillaya teşekkür ederiz.

Villa Zeytin, Ölüdeniz Ovacık'da 5 Odalı, Geniş Aile Villası - Birebirvilla

Emine Çolak  25.08.2020 Villa sessiz ve sakin bir yerde ormana da yakın olması havası da güzel oluyor akşamları serin klima açmaya gerek duymadık. Temizlik güzeldi herşey fazlasıyla vardı. Teşekkür ederiz

Villa Jasmine, Fethiye, Ölüdeniz'de 5 Odalı 10 Kişilik Aile Villası - Birebirvilla

Özlem Kavas 26.08.2020 Güzel bir villa tatili geçirdik. Virüsten dolayı temizlikte çok korkularımız vardı ama villaya geldiğimizde bütün korkularımız son buldu herşey çok temiz ve güzeldi. Seneye inşallah görüşeceğiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Villa Likya, Ölüdeniz'de 4 odalı özel havuzlu aile villası - Birebirvilla

Özlem Çetin  20.08.2020 Güzel bir villa tatili geçirdik. Virüsten dolayı temizlikte çok korkularımız vardı ama villaya geldiğimizde bütün korkularımız son buldu herşey çok temiz ve güzeldi. Seneye inşallah görüşeceğiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Villa Jasmine, Fethiye, Ölüdeniz'de 5 Odalı 10 Kişilik Aile Villası - Birebirvilla

Sergen Duman 19.08.2020 Villa gerçekten fotoğraflarda göründü gibi fazlası bile var. Herşey yeterince vardı. Rahat bir tatil geçirdik. Herşey için teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyorum.

Villa Zeytin, Ölüdeniz Ovacık'da 5 Odalı, Geniş Aile Villası - Birebirvilla

Merve Demirel 13.08.2020 Yazılanlardan ve görünülenden çok daha fazlası mükemmel bir aile tatili geçirdik birşey istediğimizde dahi anında yerine getirildi çok teşekkür ederiz birebirvilla ekibi.

Villa Ottoman, Hisarönü Merkezde 4 Odalı Özel Havuzlu Villa - Birebirvilla

Esra Dalkıran 08.07.2020 Tatilimiz boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadık bölge hakkında çok güzel bilgilendirme yaptılar. Hatta bir yere giderken bile arayıp bilgi alıyorduk hiçbir zaman negatif birşey hissettirmediler bunun için birebirvilla'ya teşekkürler.

Favorilerim

    Favoriler(0)
    Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz