Hakkımızda

Tatil bizim işimiz.... Bizimle tatil hiç bitmez, unutulmaz...

Firmamız 2014 yılında adı altında şahıs işletmesi olarak kurulmuştur. 2014 yılından beri üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine bağlı olarak hızla büyüyen işletmemiz 2021 yılında kurumsal hizmet verebilmek adına BiREBİRVİLLA TURİZM VE TİCARET LTD.ŞTİ.'ni kurmuştur. Ayrıca şirketimiz Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'nin Bara Star Turizm ünvanlı ve 16777 belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır.

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Şirketimiz herşeyden önce standartlarımıza uygun villa ve apartları seçerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Bununla birlikte hedefimiz aylarca gece gündüz çalışıp aileleri ile birlikte tatile gitmek için gün sayan müşterilerimizin sorunsuz ve unutulmaz bir şekilde tatillerini geçirmelerini sağlamaktır. Ticaret hayatında memnuniyet ve güven herşeyden daha önemlidir. Şirketimiz kısa zamandaki başarısını ve büyümesini kaliteye, dürüstlüğe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına boçludur. Bu sayede yıllardır bizimle her yıl tatil yapan ve her yerde bizim temsilcimiz gibi reklamımızı yapan müşterilerimiz giderek artmaktadır.

Vizyonumuz ise, günümüzde artık tatilin lüks bir ihtiyaç olmaktan çıkıp zorunlu bir ihtiyaç haline geldiği bu dönemde villa da tatil denilince ilk akla gelen şirket olmanın yanı sıra hem yerli hem de yabancı müşterilerimizi en iyi şekilde kendi evlerindeki huzur ve rahatlık içinde ağırlayarak ülkemizin reklamını en iyi şekilde yapmaktır.  

Gallery Görseller

Favorilerim

Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Elektrik Ücreti0
  • Temizlik Ücreti0
  • Toplam0
  • Ön Ödeme0
  • Girişte Nakit Ödenecek0
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış