Sıkça sorulan Sorular

11.Ylmz
Sıkça sorulan Sorular
sssSorular

Ön Ödeme Miktarı Ne Kadar?

Toplam kiralama bedelinin % 35 lik kısmı ön ödeme ( Kapora Ödemesi ) olarak alınır. Geri kalan ödeme villa'ya girişte elden  NAKİT  olarak alınmaktadır.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim ?

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz kiralık villa linkine tıklıyorsunuz detaylar kısmında yer alan “Rezervasyon” bölümünden konaklamak istediğiniz tarihleri şeçiyorsunuz. Seçmiş olduğunuz tarihler müsaitse sizden istenen gerekli bilgileri girdikten sonra ön talep olarak gönderiyorsunuz. Göndermiş olduğunuz talep sistemimize düşüyor. Biz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize gerekli ödeme detayları gönderiliyor.

Kredi Kartı İle Ödeme:Rezervasyon detaylarında ödeme yöntemini kredi kartıyla seçmişseniz eğer mail adresinize gönderdiğimiz link üzerinden tıkladığınızda sizi bankanın güvenli (3D) ödeme sayfasına yönlendiriyor. Ödeme yaptıktan sonra mail adresinize gerekli rezervasyon belgeleri gönderiliyor.

Havale İle Ödeme: Rezervasyon detaylarında ödeme yöntemini Havale olarak seçtiğinizde sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize Şirketimize ait hesap bilgileri gönderilmektedir.

 

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz kiralık villayı belirledikten sonra 0252 612 44 45 - 0531 782 37 36 nolu telefondan şirketimize ulaşarak ilgili villanın adını yetkili personelimize ileterek villa hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, villanın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından size gönderilen link üzerinden rezervasyon talebi oluşturduktan sonra belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme bilgileri gönderilir. Belirtilen süre içerisinde kredi kartı veya havale şeklinde ödeme yaptığınızda rezervasyonunuz kesin hale gelir. 

Villa'nın Yerini Nasıl Bulacağım Bizi Kim Karşılayacak ?

Müşteri temsicimiz misafirlerimizle rezervasyon giriş tarihi başlamadan 1 gün önce iletişime geçiyor, ofisimizin konumunu veya ev sahibi bilgileri gönderiliyor. Misafirlerimizi villa da karşılayıp gerekli bilgileri verdikten sonra anahtar teslim ediliyor. Çıkış esnasında da villa kontrol edilip anahtar geri alınıyor.

Villa'ya Giriş - Çıkış Saatleri Nelerdir?

Giriş Saati: 16.00

Çıkış Saati: 10.00

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel havuz bakım ekibimiz sabah erken saatte gelip havuzun gerekli ölçümlerini yapıp atılması gereken bir ilaç varsa atıp havuzu temizler ve sizin için kullanıma hazır hale getirir. Bahçe bakımı günde bir kez akşam üzeri belirtilen saatler arasında yapılmaktadır.

Toplam Fiyat İçerisinde Neler Dahil ?

Kiralamış olduğunuz Villa veya Apart'a ödenen toplam miktarın içerisinde Elektrik, Su, Temizlik, İnternet, Lpg gaz gideri, Havuz ve bahçe bakım giderileri yer almaktadır. Bazı villalarda minumum konaklama altındaki rezervasyonlarda ekstra temizlik ücreti alınmaktadır. Bu ücret rezervasyon aşamasında size bilgilendirme yapılmaktadır.

En Az Kiralama Süresi Ne Kadardır?

En az kiralama süresi aylara göre ve villa'ya göre değişiklik göstermektedir.

Evcil Hayvan Kabul Ediyor musunuz?

Her villa sahibi farklı olduğundan dolayı villaların kendilerine göre kuralları bulunmaktadır. Bu yüzden birçok villa sahibi malesef kabul etmiyor. Kabul eden villaları görmek için detaylı villa arama bölümünden Evcil Hayvan İzinli Villaları bulabilirsiniz.

Villa Fiyatları Nasıl Belirleniyor ?

Kiralık Villa fiyatları ev sahipleri tarafından gecelik fiyatlandırma yapılarak belirlenmektedir.

Havuzun Suyu Her Müşteride Değişiyormu ?

Havuzun suyu her müşteride değişmiyor. Havuzun suyunu boşaltmak ve doldurmak en az 3 gün sürdüğü için değişim hem zaman kaybı hemde maddi kayıp oluyor. Bu yüzden havuzlar hergün klor ve asit kontrolleri Sağlık Bakanlığı tarafından belirtilen ölçüler dikkate alınarak yapılır ve ilaçlama yapılır.

Favorilerim

WhatsApp
Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış