Sıkça sorulan Sorular
11.Ylmz
Sıkça sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz kiralık villa ve yazlık ilanının içerisinde yer alan “Rezervasyon” bölümünden rezervasyon talebi oluşturmanız gerekmektedir. 

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz kiralık villayı belirledikten sonra 0252 616 74 46 - 0531 782 37 36 nolu telefondan şirketimize ulaşarak ilgili villanın adını yetkili personelimize ileterek villa hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, villanın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından size gönderilen link üzerinden rezervasyon talebi oluşturduktan sonra belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme bilgileri gönderilir. Belirtilen süre içerisinde kredi kartı veya havale şeklinde ödeme yaptığınızda rezervasyonunuz kesin hale gelir. 

Villa/Apart'ın yerini nasıl bulacağız ve bizi kim karşılayacak: Müşteri temsicimiz misafirlerimizle rezervasyon giriş tarihi başlamadan 1 gün önce iletişime geçiyor ve ofisimizin konumunu veya ev sahibi bilgileri gönderiliyor. Misafirlerimizi villa da karşılayıp gerekli bilgileri verdikten sonra anahtar teslim ediliyor. Çıkış esnasında da villa kontrol edilip anahtar geri alınıyor.

Giriş / Çıkış saatleri: Vill/Apart'a giriş saati:16:00- Çıkış saati:10:00'dur. 

Havuz bakımı nasıl yapılıyor: Profesyonel havuz bakım ekibimiz sabah erken saatte gelip havuzun gerekli ölçümlerini yapıp atılması gereken bir ilaç varsa atıp havuzu temizler ve sizin için kullanıma hazır hale getirir. Bahçe bakımı günde birkez akşam üzeri belirtilen saatler arasında yapılmaktadır.

Toplam fiyatın içerisinde neler dahil: Kiralamış olduğunuz Villa/Apart'a ödenen toplam miktarın içerisinde Elektrik, su, temizlik, internet, lpg gaz gideri, havuz ve bahçe bakım giderileri yer almaktadır.

sssSorular

Ön ödeme miktarı ne kadar?

Kiralama bedelinin % 35 lik kısmı ön ödeme olarak alınır.

Favorilerim

WhatsApp
Müşteri Temsilcileri
WHATSAPPWHATSAPP
ARA
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış