Sıkça sorulan Sorular
Sıkça sorulan Sorular
11.Ylmz
Sıkça sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz kiralık villa ve yazlık ilanının içerisinde yer alan “Müsaitlik Takvimi” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda yer alan '' Rezervasyon'' butonu yardımıyla adımları takip ederek gerekli rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz tatil evini belirledikten sonra 0252 616 74 46 - 0531 782 37 36 nolu telefondan şirketimize ulaşarak ilgili evin kodunu yetkili personelimize ileterek yazlık hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, yazlığın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve ilgili rezervasyonunuzla ilgili tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Talebi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza belirtilen ödemeyi belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir. 

Villa/Apart'ın yerini nasıl bulacağız ve bizi kim karşılayacak: Müşteri temsicimiz misafirlerimiz Villa / Apart'a gelmeden 1 gün önce iletişime geçiyor ve ofisimizin konumunu gönderiyor.Misafirlerimiz ofisimize geldikten sonra müşteri temsilcimizle birlikte Villa/Apart'a birlikte gidiyorlar.Müşteri temsilcimiz misafirlerimize Villa/Apart'ı gösterdikten sonra gerekli giriş evraklarını hazırlar, misafirlerimiz evrakları eksiksiz tamamladıktan sonra müşteri temsilcisi Villa/Apart'ın anahtarını misafirlerimize teslim eder.

Giriş / Çıkış saatleri: Vill/Apart'a giriş saati: 16:00 - Çıkış saati: 10:00'dur. 

Havuz bakımı nasıl yapılıyor: Profesyonel havuz bakım ekibimiz sabah erken saatte gelip havuzun gerekli ölçümlerini yapıp atılması gereken bir ilaç varsa atıp havuzu temizler ve sizin için kullanıma hazır hale getirir.

Toplam fiyatın içerisinde neler dahil: Kiralamış olduğunuz Villa/Apart'a ödenen toplam miktarın içerisinde Elektrik, su, temizlik, internet, lpg gaz gideri, havuz ve bahçe bakım giderileri yer almaktadır.

Favorilerim

WhatsApp
Müşteri Temsilcileri
WHATSAPPWHATSAPP
ARA
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış