Çok Katı

Rezervasyon İptal ve İade Koşulları

Villa/Apart/Daire için ön ödeme(Kapora) yapıldıktan sonra villa/apart/daire müşteri için rezerve edilmiş olur. Ödeme yaptıktan 30 gün sonraya kadar yapılan iptallerde, yapılan ön ödeme(Kapora)’nın tamamı yanmış olur.

Müşteri, rezervasyonu başlamadan rezervasyonunu iptal etme hakkına sahiptir. Bu iptal durumunu BİREBİRVİLLA’ya yazılı olarak bildirmek zorunludur aksi taktirde kabul edilmez.

İptal durumları için belli koşullar söz konusudur bu koşullar aşağıda belirtilecek olup verilecek olan hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden yüzdeleri yer alacaktır. İptal koşulları;

 

Müşteri kiralama bedelinin % 35 veya % 20'sini yatırmış ise;

  1. Villayı/Apartı/Daireyi kiralamak için gönderilen kapora'nın(Cayma bedeli) iadesi mümkün değildir.
  2. Rezervasyonun başlamasına 29 ile 23 gün arası günler kala müşteri toplam seyahat bedelinin %50’sini
  3. Rezervasyonun başlamasına 22 ile 16 gün arasında olur ise müşteri seyahat bedelinin %75’ini
  4. Rezervasyonun başlamasına 15 gün kala ile rezervasyonun başlangıç günü içerisinde olursa veya müşteri hiç gelmezse seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

 

Müşteri kiralama bedelinin tamamını yatırmış ise;

Müşteri eğer kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedelinin tamamını BirebirVilla’ya yaptığı durumlarda; %35’i yani ön ödeme(kapora) yanmış olacaktır. 

Rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinizden 29 ile 23 günler arasında olur ise toplam seyahat bedelinin %50’si yanar. Rezervasyon başlangıcının 22 ile 16 günler arasında olur ise toplam ücretin %75’i yanar. Rezervasyon iptali aparta/villaya/daireye giriş tarihinizden 15 günden az kalmış ise müşterinin ödemiş olduğu toplam ücret müşteriye geri iade edilmesi söz konusu değildir.

Kredi kartı ile yapılmış olan ödemeler iade işlemleri sırasında çıkacak olan masraflar BirebirVilla’ya ait değildir. Bu masraflar müşteriye aide edilecek olan tutardan kesilir.

 

Rezervasyonun BirebirVilla tarafından iptali

Tatil evlerinin bulunduğu yörelerde veya evlerin kendisinde (evin tesisat donanımındaki problemler, bölgede yaşanan su veya elektrik kesintileri, deprem vb. felaketler) gibi ön görülemeyen durumlarda Birebirvilla rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirin isteğine ve mağduriyetine bağlı olarak Birebirvilla kiralanan Villa/Apart/Daire ayarında alternatif evler sunmaya çalışır. Misafir, alternatif Villa/Apart/Dairelerden birini seçebileceği gibi isterse rezervasyonu tamamen iptal ederek yaptığı tüm ödemenin iadesini talep edebilir. Müşteri, geri kalan ödemeyi zamanında yapmadığı durumlarda BirebirVilla rezervasyonu iptal etme ve müşterinin daha önce ödemiş olduğu ücreti geri iade etmeme aynı zamanda bu Villa/Apart/Daireyi başkasına kiralayabilir hakkını verir. Rezervasyon iptalleri yazılı olarak yapılır aksi bir durumda iptallerin geçerliliği yoktur. Rezervasyon iptali yazılı olarak BirebirVilla’nın eline ulaştığı tarihten sonra geçerli olur.

Favorilerim

Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Elektrik Ücreti0
  • Temizlik Ücreti0
  • Toplam0
  • Ön Ödeme0
  • Girişte Nakit Ödenecek0
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış