Geniş Aile Villaları

Ailenizle birlikte kendi evinizdeki konfora sahip villalarımızda tatil keyfi.

Geniş Aile Villaları

  • Merkeze Yakın Villa

    Villa Woodland

    KodVilla Woodland

    Villa Woodland, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde konumlanmış 5 yatak odası, 1 salon ve 5 banyo'dan oluşan özel havuzlu kiralık villadır. Villamız orman ile iç içe olduğundan dolayı sabah kalktığınızda kuşların cıvıltısını duyabilir, mis gibi çam kokusu eşliğin de balkonunuz da sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.

    5
    5
    10
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
    Haftalık 3.500 TL
    İNCELE
  • Geniş Aile Villası

    Villa Zeytin

    KodVilla Zeytin

    Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli fethiye kiralık villamız'dır. Ölüdeniz plajı'na 4 km, hisarönü merkeze ise sadece 2 km mesafededir.

    5
    5
    10
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
    Haftalık 6.300 TL
    İNCELE
  • Jakuzili muhafazakar villa

    Villa Polat

    KodVilla Polat

    Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü antik kente sahip kayaköyün de bulunan 4 odalı jakuzili muhafazakar villamızdır. Villamız'ın havuz'u dışarıdan gözükmediği için tesettürlü ailelere de uygundur.

    4
    3
    8
    Özel
    Fethiye / Kayaköy
    Haftalık 3.950 TL
    İNCELE
  • Geniş Aile Villası

    Villa Nur

    KodVilla Nur

    Villa Nur, Fethiye Ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı, 3 banyolu 10 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamızdır. Hisarönü merkeze 2 km, dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına ise 5 km mesafededir.

    5
    3
    10
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
    Haftalık 4.200 TL
    İNCELE
  • Merkeze Yakın Villa

    Villa Lemurya

    KodVilla Lemurya

    Fethiye hisarönünde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu ve geniş bahçeli lüks villa'dır. Alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve çocuklar için lunapark'ın bulunduğu hisarönü merkeze 100 metre, ölüdeniz plajı'na 3 km, fethiye merkeze ise sadece 7 km mesafededir.

    3
    3
    6
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
    Haftalık 2.000 TL
    İNCELE
  • Özel havuzlu villa

    Villa Talya

    KodVilla Talya

    Türkiye'nin en ünlü plajların'dan biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafe de bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli, özel havuz ve geniş bahçeli Fethiye kiralık villadır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze yalnızca 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

    3
    3
    6
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
    Haftalık 4.000 TL
    İNCELE
  • Merkeze Yakın Villa

    Villa Ottoman

    KodVilla Ottoman

    Türkiye'nin ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze yanlızca 2 dakika yürüyüş mesafesinde 4 yatak odalı, 10 kişi kapasiteli özel havuz ve bahçeli lüks kiralık villa'dır. Hisarönü merkeze en yakın villa konumundadır.

    4
    3
    10
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
    Haftalık 4.000 TL
    İNCELE
  • Geniş Aile Villası

    Villa Defne

    KodVilla Defne

    Defne villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan ferah 4 yatak odası, genis mutfağı, oturma odası ve 4 ebeveyn banyo'dan oluşan özel havuzlu kiralık villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

    4
    4
    10
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
    Haftalık 6.000 TL
    İNCELE
  • Merkeze Yakın Villa

    Villa Babadağ

    KodVilla Babadag

    Villa Babadağ, Fethiye Hisarönünde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu geniş lüks villadır. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan hisarönü merkeze 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve araç ile yanlızca 1 dakika mesafededir.

    3
    3
    6
    Özel
    Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
    Haftalık 3.500 TL
    İNCELE
Geniş Aile Villaları

Aile ile Villa Tatili

Ailece yapılan seyahatler, ömür boyu unutulmayacak en güzel anlar arasında yer alır. Özellikle yetişkin gezilerinden farklı olarak çocukların da olduğu seyahatler çok daha keyifli hale gelir. Ancak ailece yapılacak olan tatilleri planlarken titiz davranılmalı ve konforlu bir tatil için hem tatil beldesi hem de konaklama seçimi en doğru şekilde yapılmalıdır. Bu anlamda tatil sırasında konaklama denilince akla ilk gelen oteller olsa da, aileler için otelde konaklamanın konforlu bir seçenek olduğu söylenemez. Çünkü otelde konaklamayı tercih eden aileler çoğu zaman tek bir oda içerisinde hep birlikte konaklamak zorunda kalır. Yine oteller, yeme-içme ve havuza girme gibi hizmetleri belli saatler içerisinde sunmaktadır. Oysa villa tatili ailelere özgür ve konforlu bir tatil imkânı sunar. Özellikle Fethiye ve çevresinde geniş ailelerin konaklamasına uygun pek çok kiralık villa alternatifi bulunmaktadır.

 

Aile ile Villa Tatili ve Sunduğu Avantajlar

Aileler için kiralık villa tatilinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında da villaların farklı kapasitelere sahip olması gelmektedir. Böylece aileler, farklı kapasitelerdeki villalar arasından kendilerine en uygun olanını tercih ederek konforlu bir tatil geçirme imkânı bulmaktadır. Ayrıca tatil villaları içerisinde tüm aile bireylerine yetecek kadar yatak odası, banyo ve tuvalet yer almaktadır.

Villa tatilinin aileler için sunduğu bir diğer avantaj ise özel havuzlu alternatiflerinin bulunmasıdır. Bu villalarda yer alan havuzlar, sadece villada konaklayan ailelerin kullanımına sunulmaktadır. Yani diğer villalarda konaklayanlar ile ortak kullanılmazlar. Özel havuzlu kiralık villa seçenekleri arasında havuzu ısıtmalı olanlar da mevcuttur. Bu sayede aileler sadece yaz aylarında değil, kış aylarında hep birlikte havuz keyfi yapabilmekte keyifli bir tatil geçirme fırsatı bulmaktadır. Yine çocuk havuzlu tatil villaları ise, çocuklu aileler tarafından tercih edilebilecek villa seçenekleri arasında yer almaktadır.

Tüm bunların yanında ailecek gözlerden uzak bir tatil yapmak isteyenler için havuzu korunaklı villalar da mevcuttur. Muhafazakâr villa olarak da adlandırılan bu villaların havuzu dışarıdan gözetlenemeyecek şekilde kapatılmaktadır. Böylece aileler, diğer tatilciler tarafından izlenme korkusu yaşamadan hep birlikte diledikleri kadar havuz keyfi yapmakta ve güneşlenebilmektedir. Siz de ailecek keyifli bir villa tatili hayal ediyorsanız ihtiyaçlarınıza uygun kapasite ve özelliklerde bir villa kiralayabilir, konforlu ve özgür bir tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)