Lüks Villalar

Fethiye ve Kalkan'da Kiralık Lüks Villa ve Yazlıklar

Lüks Villalar

 • Geniş Aile Villası

  Villa Jeremy

  KodVilla Jeremy

  Villa Jeremy, Fethiye, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan ferah 4 yatak odası, geniş mutfağı, oturma odası, 4 banyolu özel havuzlu villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • 1-15 Haziran İndirim

  Villa Naila

  KodVilla Naila

  Villa Naila, Fethiye'nin Kayaköy mevkiinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli jakuzili muhafazakar villadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık4.200 TL
  İNCELE
 • Geniş Bahçeli Lüks Villa

  Villa Silver

  KodVilla Silver

  Villa Silver, Fethiye - Ovacık mevkinde bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli özel havuzlu ve jakuzili kiralık lüks tatil villasıdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık11.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Aile Villası

  Villa Likya

  KodVilla Likya

  Villa Likya, Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yalnızca 3 km mesafede bulunan 4 yatak odalı, 8 kişi kapasiteli, özel havuzlu villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık15.000 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Jasmine

  KodVilla Jasmine

  Villa Jasmine, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı 10 kişilik özel havuzlu geniş aile villamızdır.

  5
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık10.000 TL
  İNCELE
 • Lüks Geniş Aile Villası

  Villa La Marbella

  KodVilla La Marbella

  Villa La Merbella, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesine yürüme mesafesinde bulunan 4 yatak odalı, 4 banyolu, 8 kişilik kapasiteli çift jakuzili lüks tatil villasıdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık14.000 TL
  İNCELE
 • Jakuzili Muhafazakar Villa

  Villa ikra

  KodVilla ikra

  Villa İkra, Seydikemer Zorlar mevkisinde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişilik kapasiteye sahip muhafazakar özel havuzlu jakuzili ve geniş bahçeli aile villasıdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Mugla / Seydikemer
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Havuzu Korunaklı Villa

  Villa Melodi

  KodVilla Melodi

  Villa Melodi, Fethiye'nin Kayaköy mevkiinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli havuzu korunaklı tatil villasıdır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık3.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Lüks Villa

  Villa Adela

  KodVilla Adela

  Villa Adela, Fethiye, Ölüdeniz'in Hisarönü merkezde bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli özel havuzlu lüks tatil villasıdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık12.250 TL
  İNCELE
Lüks Villalar

Lüks Kiralık Villalar ve Özellikleri

         Lüks kiralık villalar, temel gereksinimlerden çok daha fazlasını barındıran villa seçenekleridir. Çünkü bu villaların pek çoğu panoramik deniz manzaralı, jakuzili ve ısıtmalı havuzludur. Standart bir tatil villasından çok daha konforlu olan bu villalar, kişilere yıllar boyu unutamayacakları bir tatil fırsatı sunmaktadır.

     Günümüzde konaklama için tercih edilebilecek pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden birisi de kiralık villalardır. Diğer konaklama seçeneklerine göre çok daha avantajlı olan kiralık villaların bir kısmı, kişilerin konforlu zaman geçirmeleri adına lüks özellikler ile donatılmıştır. Bu anlamda geniş ailelerden balayı çiftlerine kadar hemen herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede lüks kiralık villabulmak mümkündür. Özellikle ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Fethiye’de yer alan kiralık villalar, sahip oldukları deniz ve doğa manzarası ile turistler tarafından büyük ilgi görmektedir. Peki, bu tatil villalarının sahip olduğu lüks özellikler nelerdir?

 

Lüks Kiralık Villalar ve Özellikleri

         Lüks villalar, temel gereksinimlerden çok daha fazlasını barındıran villa seçenekleridir. Çünkü bu villaların pek çoğu panoramik deniz manzaralı, jakuzili ve ısıtmalı havuzludur. Standart bir tatil villasından çok daha konforlu olan bu villalar, kişilere yıllar boyu unutamayacakları bir tatil fırsatı sunmaktadır.

 

Isıtmalı Havuz ve Jakuzi

        Lüks villaların en önemli özelliklerinden birisi ısıtmalı havuzlarının bulunmasıdır. Bu villaları tercih eden kişiler soğuk kış günlerinde dahi havuz keyfi yapabilmektedir. Çünkü ısıtmalı havuzlar, sürekli aynı sıcaklıkta kalmaları için özel bir sistem ile donatılmıştır. Bu sistem sayesinde havuz suyunun sıcaklığı 30 dereceye kadar çıkabilmektedir. Yine lüks villaların pek çoğunda çocuk havuzuda yer almaktadır. Villalarda bulunan çocuk havuzları, ebeveynlerin çocukları ile birlikte güvenli bir şekilde havuz keyfi yapmalarına imkân tanımaktadır. Lüks villaların en önemli özelliklerinden birisi de jakuziye sahip olmalarıdır. Genellikle yatak odalarında konumlandırılan masaj özellikli jakuziler, tatilcilerin dinlenmelerini ve keyifli dakikalar geçirmelerini sağlayan unsurlardır.

 

Modern Dekorasyon

      Villaların göz dolduran bir diğer özelliği ise modern dekorasyonlarıdır. Bireylerin konforu göz önünde bulundurularak dizayn edilen lüks kiralık villa çeşitleri, tatilcilere evlerinin rahatlığından çok daha fazlasını sunmaktadır. Bu anlamda villaların içerisinde modern tasarımlı mobilyaların yanında ihtiyaç duyulabilecek tüm araç ve gereç mevcuttur.  Bunlar arasında; buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, yemek takımları, kettle, fırın sayılabilir. Ayrıca evlerin hemen hepsinde internet bağlantısı, uydu alıcısı ve klimada bulunmaktadır.

 

Steril ve Güvenli Ortam

         Lüks tatil villaları düzenli olarak temizlenen steril ortamlardır. Aynı zamanda güvenli olan günlük kiralık villa seçenekleri; konaklayacakları mekânların konforlu,  güvenli ve sağlıklı olmasına özen gösteren bireyler için oldukça idealdir.

Favorilerim

  Favoriler(0)
  Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz