Ovacık

Ovacık bölgesindeki kiralık villa, apart ve yazlıklar

Ovacık Köyü, şehir merkezine 10 km. uzaklıkta. Ölüdeniz’e uzaklığı ise 4 km'dir. Fethiye-Belceğiz-Ölüdeniz yolu üzerinde sağlı sollu pansiyon ve otellerin yer aldığı bu semt eski ve yeninin kaynaştığı bir turizm semtidir. Ovacık sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihidir.

Ovacık

 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Kadife

  KodVilla Kadife

  Villa Kadife, Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde yer alan 3 Odalı 6 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Yıldız

  KodVilla Yıldız

  Yıldız villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan 4 odalı, genis mutfağı, oturma odası, 4 banyosu ( 3' ü ebevyn banyosu)'lu villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  5
  4
  9
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  5 Odalı, 10 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villa. Hisarönü merkeze yalnızca 5-10 dakika sürüş mesafesinde. Muhteşem deniz, dağ ve şehir manzaralı harika bir villa. Aquarark'a hemen 1 km. mesafede bulunmaktadir. Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajına ise araç ile yalnızca 10 dakika mesafede bulunan mutheşem bir yazlık villa. Ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçireceğiniz huzurlu bir villadır.

  5
  5
  11
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 3.700 TL
  İNCELE
 • Villa Sun C

  KodVilla Sun C

  3 Odalı, 6 kişilik özel havuzlu ve büyük geniş bahçeli lüks villa. Hisarönü merkeze yalnızca 5 dakika sürüş mesafesinde. Muhteşem dağ ve şehir manzaralı harika bir villa. Aquarark'a hemen 100 m. mesafede bulunmaktadır...

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.600 TL
  İNCELE
 • Villa Papatya

  KodVilla Papatya

  Papatya villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan ferah 4 odası, genis mutfağı, oturma odası, 4 banyosu ile villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.250 TL
  İNCELE
 • Prime Apart 2

  KodPrime Apart 2

  3 Odalı, çift banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 6 kişilik muhteşem bir yazlık daire. Barların ve restaurantaların yanısıra çocuklar için lunapark, go-kart ve alış-veriş mekanları ile ünlü Hisarönü merkeze yalnızca 10 dakika yürüyüş mesafesinde harika bir kompleks içerisinde yer alır. Muhteşem babadağ ve havuz manzaralı, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz harika bir yazlık daire. Sakinliği seven ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat..

  3
  2
  6
  Ortak
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 1.500 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Defne

  KodVilla Defne

  Defne villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan ferah 4 odası, genis mutfağı, oturma odası, 4 banyo+1 tuvalet ( 4' ü ebevyn banyosu) ile villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  10
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 3.200 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Mavi

  KodVilla Mavi

  3 Odalı, 6 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villa. Hisarönü merkeze yalnızca 5 dakika sürüş mesafesinde. Sessiz bir ortamda ailecek rahat bir tatil geçirip dinlenebileceğiniz muhteşem bir yazlık villa. Aquarark'a hemen 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır...

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.950 TL
  İNCELE
 • Prime Apart 3

  KodPrime Apart 3

  2 Odalı, çift banyolu, ortak havuzlu ve büyük geniş bahçeli 5 kişilik muhteşem bir yazlık daire. Barların ve restaurantaların yanısıra çocuklar için lunapark, go-kart ve alış-veriş mekanları ile ünlü Hisarönü merkeze yalnızca 10 dakika yürüyüş mesafesinde harika bir kompleks içerisinde yer alır. Muhteşem babadağ ve havuz manzaralı, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz harika bir yazlık daire. Sakinliği seven ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat...

  2
  2
  4
  Ortak
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 1.400 TL
  İNCELE

Favorilerim

Favoriler (0)