Ölüdeniz / Ovacık

Ölüdeniz ovacık da kiralık villa, apart ve yazlıklar

Ölüdeniz / Ovacık

 • Geniş Aile Villası

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli Fethiye kiralık villamız'dır. Ölüdeniz plajı'na 4 km, Hisarönü merkeze ise sadece 2 km mesafededir.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.800 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Jasmine

  KodVilla Jasmine

  Villa Jasmine, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı özel havuzlu geniş aile villamızdır. Villamız misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiş olup her türlü mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır. Ailenizle birlikte size ait özel havuzunda keyifli ve huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz.

  5
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Aile Villası

  Villa Defne

  KodVilla Defne

  Defne villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü ölüdeniz'in ovacık bölgesinde bulunan ferah 4 yatak odası, genis mutfağı, oturma odası ve 4 ebeveyn banyo'dan oluşan özel havuzlu kiralık villamız da ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

  4
  4
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Nur

  KodVilla Nur

  Villa Nur, Fethiye Ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı, 3 banyolu 10 kişi kapasiteye sahip özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamızdır. Hisarönü merkeze 2 km, dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına ise 5 km mesafededir.

  5
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Hayat

  KodVilla Hayat

  Fethiye'nin ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı, 10 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamız'dır. Hisarönü merkeze 2 km, dünyaca ünlü ölüdeniz plaj'ına ise 5 km mesafededir. Geniş ve kalabalık aileler için ideal olan bu villamız da misafirler için her türlü araç gereç düşünülmüş olup ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

  5
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Fidan

  KodVilla Fidan

  Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı, 10 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villamızdır. Hisarönü merkeze 2 km, Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına ise 5 km mesafededir. Villamızda alarm sistemi ve yangın tüpleri bulunmaktadır.

  5
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Havuz Isıtmalı Villa

  Villa Kadife

  KodVilla Kadife

  Villa Kadife, Ölüdeniz'in ovacık bölgesinde yer alan 3 yatak odalı 6 kişi kapasiteli özel havuzlu lüks villa'dır. Villa konum olarak sakin yerde olması sebebiyle ailenizle rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelere uygun olan villa da herşey eksiksiz olarak bulunmaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Mavi

  KodVilla Mavi

  Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli, özel havuzlu kiralık lüks villa'dır. Ölüdeniz plajı'na 4 km, eğlence mekanları, alışveriş mağazalarıyla ünlü Hisarönü merkeze 2 km, Fethiye merkeze ise sadece 7 km mesafede bulunan Fethiye kiralık villamızda ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu bir tatil sizleri bekliyor.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Aile Villası

  Villa Elmas 6

  KodVilla Elmas 6

  Villa Elmas 6, Fethiye Ölüdeniz'in Ovacık mevkiinde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu, 6 kişilik kapasiteye sahip özel havuzlu aile villasıdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
Ölüdeniz / Ovacık

Ölüdeniz Ovacık’ta Lüks Kiralık Villalar

Ovacık, huzur dolu atmosferi ile Ölüdeniz ve Fethiye’nin tam ortasında yer almaktadır. Ege’nin yaz aylarında en çok yerli ve yabancı turisti çeken yerlerinden birisi olan Ölüdeniz’in bir mahallesi olan Ovacık, denize ise yaklaşık olarak 5 km. uzaklıkta yer almaktadır. Son dönemlerde Ölüdeniz’de artan turizm potansiyeli nedeniyle alışveriş merkezleri, konaklama tesisleri ve eğlence merkezleri Ovacık’a doğru kaymıştır. Tatilcilerin istediği zaman istediği yerde olma isteğine fazlasıyla cevap veren bu bölgede konaklama açısından da pek çok alternatif bulunmaktadır. Bahsedilen alternatifler arasında en ideal olanı ise günlük kiralık villa olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, Ovacık’ta villa kiralama ne gibi avantajlar sunmaktadır?

Ovacık Kiralık Villaları Kalabalık Aile ve Arkadaş Grupları İçin İdealdir

Ölüdeniz Ovacık’ta geniş aile ve arkadaş gruplarına hitap edecek kapasitede birçok villa mevcuttur. Bu kiralık tatil villaları içerisinde tüm bireylere yetecek kadar oda, banyo ve tuvalet yer almaktadır. Ovacık’taki yüksek kapasiteli lüks villalar sayesinde artık aileler, otel odalarında tek bir oda içerisinde konaklamak zorunda kalmamaktadır.

Bunların yanında hemen her villada bir havuz yer almaktadır ve bu havuzların çevresi ailelerin daha konforlu bir tatil geçirebilmeleri için genellikle korunaklı şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle İslami kurallara göre yaşayan ailelere hitap eden kiralık muhafazakâr villalar, balayı çiftlerinin de ilk tercihi arasında yer almaktadır.

Saymakla Bitmeyen Doğal ve Tarihi Güzelliklere Kolay Ulaşım İmkânı Sunarlar

Ölüdeniz, Türkiye’nin turist mıknatısı olarak bilinen eşsiz bir bölgesidir. Bu eşsiz beldenin bir mahallesi olan Ovacık’ta villa kiralayarak doğal ve tarihi güzelliklere kısa süre içerisinde ulaşım sağlanabilir. Ovacık, dünyaca ünlü bir plaj olan Ölüdeniz plajına sadece 4 km. uzaklıktadır. Yine Fethiye’ye 6 km. uzaklıkta bulunan bu bölgedeki bir villada konaklayarak kısa süre içerisinde; Saklıkent Milli Parkı, Tlos Antik Kenti, Cennet Koyu ve Pınara Antik Kenti gibi önemli turistik yerlere kısa sürede ulaşım sağlanabilir. Eğer siz de balayınız ya da ailecek tatiliniz için Ölüdeniz Ovacık’ı tercih edecek olursanız, ihtiyaçlarınıza yönelik günlük kiralık villa seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)