Fethiye

Fethiyede Kiralık Villa ve Apartlar

Fethiye Anadolu'nun güneybatısında binlerce yıldır farklı kültürlerin doğanın muhteşem güzellikleri ile harman olduğu kıyılarda yer alır. Birbirinden şirin irili ufaklı koyları, kumsalları, bereketli toprakları, doğal, kültürel, arkeolojik varlıkları, adrenalin dolu doğa sporları etkinlikleri ve yıl boyunca gökyüzünden eksilmeyen güneşi ile Türkiye'nin en gözde tatil merkezlerinden birisidir. Bu sebeple özellikle turizm açısından gelişmiştir. Nüfus yoğunluğu açısından da Muğla merkez ve diğer ilçelerden büyüktür. Yıllardır il olmaya aday bir ilçedir.

Ölüdeniz gibi dünyada eşi benzeri  bulunmayan bir kumsalı bulunan Fethiye, Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Af Kule gibi dalış bakımından çok uygun yerlere sahiptir. Turizme açılmış birçok mağara mevcuttur. Doğal yapısı ile Yamaç paraşütü gibi alternatif sporlar yapılmaktadır. Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu gibi doğası bozulmamış çok özel bölgeler vardır. Günlük turlar ile 12 Adalar diye adlandırılan adalar ziyaret edilebilir. Ölüdeniz kumsalı 2006 yılında % 82 oyla dünyanın en güzel kumsalı seçilmiştir.

Bu kadar alternatifin yanında antik çağlardan kalmış kent kalıntıları ile kültür turizmine de açıktır. Fethiye çevresindeki antik kentlerin bazıları şöyledir: Telmessos, Kaunos, Cadianda, Tlos,Pınara, Letoon, Sidyma ve Xantos. Bunların dışında zengin eserleriyle Fethiye Müzesi de turizme hizmet etmektedir.

Özet olarak Ölüdeniz Lagünü, Saklıkent Kanyonu, Kelebekler Vadisi, Göcek, Girdev Yaylası, Fethiye Körfezi'nin koyları ve adaları, Katrancı ve Günlüklü Doğa Parkları Fethiye sınırları içinde bulunan benzersiz doğal güzelliklerdir. Fethiye, tatilde doğa ile bütünleşmek ve doğal yaşamak isteyenlerin en çok tercih ettiği turizm  merkezidir.

Fethiye

 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Doruk

  KodVilla Doruk

  Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafede 3 Odalı, 3 banyolu 6 kişilik özel havuzlu ve özel geniş bahçeli lüks villa. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze yalnızca 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve araç ile yanlızca 1 dakika mesafededir.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Villa Jeremy

  KodVilla Jeremy

  Villa Jeremy, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 odalı villamızdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Badem

  KodVilla Badem

  Badem Villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 odalı, 4 banyolu, muhteşem manzarasıyla villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 2.250 TL
  İNCELE
 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Kadife

  KodVilla Kadife

  Villa Kadife, Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde yer alan 3 Odalı 6 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Lüks Villa

  Villa Yıldız

  KodVilla Yıldız

  Yıldız villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Ovacık bölgesinde bulunan 4 odalı, genis mutfağı, oturma odası, 4 banyosu ( 3' ü ebevyn banyosu)'lu villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

  5
  4
  9
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  5 Odalı, 10 kişilik özel havuzlu ve özel bahçeli lüks villa. Hisarönü merkeze yalnızca 5-10 dakika sürüş mesafesinde. Muhteşem deniz, dağ ve şehir manzaralı harika bir villa. Aquarark'a hemen 1 km. mesafede bulunmaktadir. Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajına ise araç ile yalnızca 10 dakika mesafede bulunan mutheşem bir yazlık villa. Ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçireceğiniz huzurlu bir villadır.

  5
  5
  11
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık 3.700 TL
  İNCELE
 • Jakuzili Villa

  Villa Akasya

  KodVilla Akasya

  Akasya villa, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan ferah 4 odası, genis mutfağı, oturma odası, 5 banyosu ile villamız ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 3.000 TL
  İNCELE
 • 14 Haziran'a kadar haftalık 2450 TL

  Villa Gülay

  KodVilla Gülay

  Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yanlızca 3 km mesafede 3 Odalı, 2 banyolu 6 kişilik özel havuzlu ve özel geniş bahçeli lüks villa. Ünlü tatil ve eğlence mekanlarından biri olan Hisarönü merkeze 400 metre mesafede olduğundan dolayı merkeze giderken araç kullanımına gerek yoktur.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık 2.450 TL
  İNCELE
 • 14-28 Mayıs arası %15 indirimli

  Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü Kayaköyünde bulunan 4 odalı villamızdır. Havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur.Ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE

Favorilerim

Favoriler (0)