Kalkan

Kalkan Bölgesindeki Kiralık Villa ve Yazlıklar

Kalkan

 • Kapalı Isıtmalı Havuzlu Villa

  Villa Gelidonya

  KodVilla Gelidonya

  Villa Gelidonya, Kalkan, Üzümlü bölgesinde bulunan 1 yatak odalı havuzu korunaklı balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuzlu Balayı Villası

  Villa Marsala

  KodVilla Marsala

  Villa Marsala, Kalkan, Üzümlü bölgesinde bulunan 1 yatak odalı havuzu korunaklı balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Saunalı, Hamam ve Deniz Manzaralı

  Villa Tepe

  KodVilla Tepe

  Villa Tepe, Kaş'ın Kalkan Aklar mevkiinde bulunan 3 yatak odalı özel havuzlu ve jakuzili muhafazakar deniz manzaralı tatil villasıdır.

  3
  3
  4
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık8.500 TL
  İNCELE
 • Balayı Villası

  Villa Tiny House 1

  KodVilla Tiny House 1

  Villa Tiny House 1, Kalkan'ın Patara mevkisinde bulunan 2 kişi kapasiteli özel havuzlu ve jakuzili muhafazakar balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık3.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Balayı Villası

  Villa Tiny House 2

  KodVilla Tiny House 2

  Villa Tiny House 2, Kalkan'ın Patara mevkisinde bulunan 2 kişi kapasiteli özel havuzlu ve jakuzili muhafazakar balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık3.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Balayı Villası

  Villa Tiny House 3

  KodVilla Tiny House 3

  Villa Tiny House 3, Kalkan'ın Patara mevkisinde bulunan 2 kişi kapasiteli özel havuzlu ve jakuzili muhafazakar balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık3.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Balayı Villası

  Villa Tiny House 4

  KodVilla Tiny House 4

  Villa Tiny House 4, Kalkan'ın Patara mevkisinde bulunan 2 kişi kapasiteli özel havuzlu ve jakuzili muhafazakar balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık3.500 TL
  İNCELE
 • Deniz Manzaralı Villa

  Villa Alesta

  KodVilla Alesta

  Villa Alesta, Kalkan bölgesinde bulunan 5 yatak odalı, 5 banyolu, 10 kişi kapasiteye sahip deniz manzaralı özel havuzlu ve geniş bahçeli lüks villamızdır.

  5
  6
  10
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık17.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Emir

  KodVilla Emir

  Villa Emir, Kalkan Patara mevkiinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli jakuzili muhafazakar villadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık6.450 TL
  İNCELE
Kalkan

Kalkan Kiralık Villa Seçenekleri

        Kalkan kiralık villa, ülkemizin en popüler tatil yerlerinden birisi olan Antalya’nın batısında, Kaş’a bağlı turistik bir beldedir. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği bu tatil beldesi, uzun yıllar ulaşım zorluğunun da etkisi ile çevre beldeler gibi canlılık kazanamamıştır. Bu nedenle de günümüzde bakir doğası ile tatilcilerin en çok rağbet gösterdiği yerlerden birisi haline gelmiştir. Bunların yanında bölgede yerli ve yabancı turistlerin konaklayabilmeleri adına pek çok alternatif bulunmaktadır. Ancak bu konaklama alternatifleri arasında en konforlu ve ekonomik olanı ise günlük kiralık villa seçeneğidir.

 

Günlük Kiralık Villalarda Konforlu Bir Tatil İmkanı!

          Kalkan kiralık villa, tatilcilerin tamamen kendi zevklerine uygun bir tatil geçirebilmeleri için oldukça ideal bir tercihtir. Çünkü Kalkan villaları arasında hemen her zevk ve bütçeye hitap eden bir villa bulmak mümkündür. Bu seçenekleri arasında jakuzili villalar, havuzu ısıtmalı villalar ve deniz manzaralı villalar yer almaktadır. Ayrıca İslami kurallara uygun bir yaşam süren aileler için kiralık muhafazakar villalar da mevcuttur. Muhafazakar özellikteki villaların havuzu; tatillerinde mahremiyeti ön planda tutan bireylerin konforu için özel olarak çit ya da ağaçlar ile çevrilidir. Bu sayede bireyler, diğer tatilciler tarafından gözetlenme korkusu yaşamadan havuzlarına girebilir ve gönül rahatlığı ile güneşlenebilir.

Kalkan’da tatil için günlükkiralık villatercih etmek, aynı zamanda lüks bir seçenektir. Çünkü villalar içerisinde tatilcileri evlerinde hissettirecek pek çok unsur ve hatta daha fazlası mevcuttur. Bahçelerinde özel havuz barındıran Kalkan tatil villaları; plaj, restoran ve çevre tatil beldelerine de yakın mesafede konumlanmıştır. Bu sayede kişiler dilediklerinde lüks villalarından ayrılarak plajda deniz keyfi yapabilir ya da turlara katılarak Kalkan ve çevresini keşfedebilirler.

Kalkan, el değmemiş doğası, doğal ve tarihi güzellikleri ile sadece yaz aylarında tatil için değil, aynı zamanda kış aylarında da tercih edilebilecek bir beldedir. Bu anlamda kış aylarında tatil için havuzu ısıtmalı günlük kiralık villa tercih edebilirsiniz. Böylece kış aylarında da sevdikleriniz ile havuz keyfi yapabilir, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

  Favoriler(0)
  Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz