Kayaköy

Fethiye Kayaköy bölgesindeki kiralık muhafazakar villalar

Kayaköy

 • Muhafazakar Villa

  Villa Fulya

  KodVilla Fulya

  Villa Fulya, Fethiye'nin tarihi yapısıyla ünlü Kayaköy'de bulunan özel havuzlu muhafazakar villa'dır. Villamız doğa ile iç içe olup sessiz ve sakin bir ortamdadır. Villamızın havuzu dışarıdan görünmediğinden dolayı muhafazakar ailelere ve gözlerden uzak tatil geçirmek isteyenler için son derece uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Jakuzili muhafazakar villa

  Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü antik kente sahip kayaköyün de bulunan 4 odalı jakuzili muhafazakar villamızdır. Villamız'ın havuz'u dışarıdan gözükmediği için tesettürlü ailelere de uygundur.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.950 TL
  İNCELE
 • Villa Polat 2

  KodVilla Polat 2

  Villa Polat, eski rum evleriyle ünlü Kayaköy de bulunan 4 yatak odalı jakuzili özel havuzlu villamız dır. Havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygun'dur. Havuzu ısıtmalı olduğundan dolayı kışın evlenen çiftlerimiz balayı tatili için tercih edebilir ısıtmalı havuzunda tatilin keyfini çıkarabilirler.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 6.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Beyza

  KodVilla Beyza

  Villa Beyza, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran kayaköy'ünde bulunan 4 yatak odalı 4 banyolu özel havuzlu muhafazakar villamızdır. Havuz'u dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygundur. 2 kattan oluşan villamızın iki ayrı girişi olduğundan dolayı istenildiğinde 2 ayrı ev olarakta kullanılabilir.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Begonvil

  KodVilla Begonvil

  Villa Begonvil, Fethiye'nin tarihi yapıyla ünlü kayaköy'de bulunan muhafazakar balayı villası'dır. Villamız doğa ile iç içe olup sessiz ve sakin bir ortama sahiptir. 4 kişi kapasiteli villamız balayı çiftlerine ve çekirdek aileye sahip misafirlerimize son derece uygundur. 2 yatak odası, 1 salon ve açık mutfak'tan oluşan villamız da misafirlerimiz için herşey eksiksiz olarak düşünülmüştür.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Orkide

  KodVilla Orkide

  Villa Orkide, Fethiye'nin tarihi yapısıyla ünlü kayaköy'de bulunan muhafazakar kiralık villadır. Villamız doğa ile iç içe olup sessiz ve sakin bir ortamdadır. 6 kişi kapasiteli villamız balayı çiftlerine ve çekirdek aileye sahip misafirlerimize son derece uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Balayı Villası

  Villa Leylak

  KodVilla Leylak

  Villa Leylak, fethiye'nin tarihi yapısıyla ünlü kayaköy de bulunan özel havuzlu muhafazakar villa'dır. Villamız doğa ile iç içe olup sessiz ve sakin bir ortamdadır. Villamızın havuzu dışarıdan görünmediğinden dolayı muhafazakar ailelere ve gözlerden uzak tatil geçirmek isteyenler için son derece uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Balayı Villası

  Villa Kaya

  KodVilla Kaya

  Villa Kaya, Fethiye'nin tarihi yapısıyla ünlü Kayaköy'de bulunan özel havuzlu muhafazakar balayı villasıdır. Villamız doğa ile iç içe olup sessiz ve sakin bir ortamdadır. Villamızın havuzu dışarıdan görünmediğinden dolayı muhafazakar ailelere ve gözlerden uzak tatil geçirmek isteyenler için son derece uygundur.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 5.200 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Villa

  Villa Onur

  KodVilla Onur

  Villa Onur, doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran tarihi yapısıyla ünlü Kayaköy'de bulunan özel havuzlu muhafazakar villamız dır. Villamız da toplamda 3 yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Size ait özel havuzunda tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

  3
  2
  6
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 2.660 TL
  İNCELE
Kayaköy

Fethiye Kayaköy’de Doğa Manzaralı Muhafazakâr Villalar

Kayaköy, binlerce yıllık tarihi ile dikkat çeken oldukça özel bir konumda yer alan Rum köyüdür. Muğla iline bağlı olan bu Rum köyü, aynı zamanda ülkemizin tatil cenneti Fethiye’ye de oldukça yakındır. Bu nedenle Kayaköy’den Muğla’nın diğer tatil beldelerine kısa sürede ulaşım sağlanabilmektedir. Özellikle hem doğa ile iç içe hem de tarihi güzelliklere yakın olmak isteyenler için en doğru adres Fethiye Kayaköy’dür. Doğası ve tarihi ile dikkatleri üzerine çeken Kayaköy’de konaklama için en konforlu seçenek ise kiralık villa olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fethiye Kayaköy, 5000 yıla varan tarihi geçmişi ile benzersiz bir tarihe sahiptir. Yaklaşık 350 civarında taş binaya ev sahipliği yapan bu beldede aynı zamanda pek çok kilise ve tarihi kalıntı bulunmaktadır. Tarihi ile dikkatleri üzerine çeken Kayaköy’de tatilcilerin konaklayabilecekleri pek çok kiralık villa yer almaktadır. Eğer Fethiye’de kiralık villa arıyorsanız tercihinizi Kayaköy villaları arasından yapabilirsiniz. Peki, Kayaköy’de kiralayabileceğiniz villa seçenekleri nelerdir?

 

Jakuzili ve Doğa Manzaralı Kiralık Villalar

Konforlu bir tatil arayışı içerisinde olan kişilerin konakladıkları mekânlarda görmek istedikleri bazı unsurlar vardır. Bunlar arasında jakuziler de yer almaktadır. Özellikle balayı çiftlerini hayalini kurduğu bu özelliği Kayaköy villalarında da bulmak mümkündür. Aynı zamanda özel havuz da barındıran bu tatil villalarında tatilciler diledikleri zaman havuz keyfi yapabilir ya da yatak odalarında jakuzide yorgunluklarını atabilirler.

Bunların yanı sıra muhteşem bir doğa manzarasına sahip olan bu kiralık villalar; ailecek tatillerinde ya da balayı tatilleri için doğa ile iç içe bir villada tatil yapmak isteyenlere hitap etmektedir.

 

Havuzu Korunaklı Muhafazakâr Villalar

Fethiye Kayaköy kiralık villa çeşitleri arasında havuzu korunaklı villalar da yer almaktadır. Kayaköy’ün muhteşem doğası içerisinde yer alan kiralık muhafazakâr villalar, havuzları dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanır. Bu sayede ise kişiler tatilleri sırasında etraftakiler tarafından gözetlenme korkusu yaşamadan rahatlıkla havuz keyfi yapabilir ya da güneşlenebilirler.  Siz de Fethiye’de kiralık villa seçenekleri arasından Kayaköy’de yer alan villaları tercih edebilir, doğayla iç içe konforlu ve lüks bir tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)