Kiralık Villa ve Yazlıklar

Fethiye ve Kalkan Bölgesinde Kiralık Villalar ve Yazlıklar

Kiralık Villa ve Yazlıklar

 • Geniş Aile Villası

  Villa Jasmine

  KodVilla Jasmine

  Villa Jasmine, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 yatak odalı 10 kişilik özel havuzlu geniş aile villamızdır.

  5
  3
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.500 TL
  İNCELE
 • Geniş Aile Villası

  Villa Zeytin

  KodVilla Zeytin

  Villa Zeytin, Fethiye'nin Ovacık bölgesinde bulunan 5 ensuit yatak odalı, 10 kişi kapasiteli, özel havuz ve bahçeli villamızdır.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Özel havuzlu villa

  Villa Talya

  KodVilla Talya

  Villa Talya, Fethiye, Ölüdeniz'e yalnızca 3 km mesafede bulunan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli, özel havuzlu geniş bahçeli villadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 4.000 TL
  İNCELE
 • Özel Havuzlu Villa

  Villa Likya

  KodVilla Likya

  Villa Likya, Türkiye'nin en ünlü plajlarından biri olan Ölüdeniz'e yalnızca 3 km mesafede bulunan 4 yatak odalı, 8 kişi kapasiteli, özel havuzlu villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 4.500 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Aile Villası

  Villa Defne

  KodVilla Defne

  Villa Defne, Fethiye, Ölüdeniz'in, Ovacık bölgesinde bulunan 4 yatak odalı 88 kişilik özel havuzlu muhafazakar villamızdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Ottoman

  KodVilla Ottoman

  Villa Ottoman, Fethiye,Hisarönü merkeze yalnızca 2 dakika yürüyüş mesafesinde 4 yatak odalı, 8 kişi kapasiteli özel havuzlu geniş aile villasıdır.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 6.000 TL
  İNCELE
 • Merkeze Yakın Villa

  Villa Woodland

  KodVilla Woodland

  Villa Woodland, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde konumlanmış 5 yatak odası, 1 salon ve 5 banyo'dan oluşan özel havuzlu 10 kişilik villadır.

  5
  5
  10
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 5.200 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Balayı Villası

  Villa Nadia

  KodVilla Nadia

  Villa Nadia, Tarihi yapısıyla ünlü Fethiye'nin Kayaköy mevkinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli jakuzili muhafazakar villadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
 • Muhafazakar Aile Villası

  Villa Naila

  KodVilla Naila

  Villa Naila, Fethiye'nin Kayaköy mevkiinde bulunan 2 yatak odalı 4 kişi kapasiteli jakuzili muhafazakar villadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
Kiralık Villa ve Yazlıklar

Fethiye ve Kalkan  Bölgesinde Kiralık Villa ve Yazlıklar

      Günümüzün zorlu ekonomik şartlarında çoğu zaman çalışan bireylerden enerjilerinin çok üstünde bir performans beklendiğini görmekteyiz. Bu da kişilerin yorulmasına ve strese maruz kalmalarına neden olmaktadır. Stresten uzaklaşmak, yenilenmek, zihnen ve bedenen dinlenmek için ise hemen herkesin tatil yapmaya ihtiyacı bulunmaktadır. Ülkemizde tatil denilince akla ilk gelen ise genellikle bir otelde konaklamaktır. Oysa oteller özellikle havuza giriş, yemek saati gibi konularda kişileri kısıtlamaları nedeniyle beklenen konforu sunamaz. Kiralık villa ve yazlıklar ise tatilcilere hemen her anlamda özgür bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Bu anlamda hemen her bütçeye uygun bir villa ve yazlık bulmak mümkündür. Peki, tercih edilebilecek günlük kiralık villa alternatifleri nelerdir?

 

Muhafazakar Kiralık Villalar

         Kiralık villa ve yazlık seçenekleri arasında özellikle yer alan muhafazakar villalar, havuzu korunaklı villa olarak da bilinmektedir. Bu kiralık yazlıklarda yer alan havuzların dışarıdan gözetlenmesi oldukça zordur. Çünkü havuzların çevresi özel perdeleme sistemi, ağaçlar ya da çitler ile çevrilir. Tatilciler havuzu korunaklı villalarının havuzunda sevdikleriyle çekinmeden havuzun tadını çıkarabilir ve güneş keyfi yapabilirler.

 

Doğa ve Deniz Manzaralı Villalar

           Kişilerin konforlu bir tatil için tercih edebilecekleri tatil villaları arasında deniz ve doğa manzaralı olanlarda mevcuttur. Bu anlamda özellikle Fethiye kiralık villa ve Kalkan kiralık villa seçenekleri değerlendirilebilir. Fethiye, yemyeşil doğası ve turkuaz mavisi denizi ile yaz tatili için en çok tercih edilen tatil yerlerinden birisidir. Özellikle tatili sırasında doğayla iç içe olmak isteyenler Fethiye ve ona bağlı beldelerde konumlanan yazlıkları tercih edebilirler.

 

Özel Havuzlu Villalar

          Özel havuzlu villalarda tıpkı diğer kiralık villalar gibi oldukça avantajlıdır. Çünkü bu villaların bahçelerinde yer alan havuzlar sadece villada konaklayanların kullanımına özeldir. Yani diğer villalarda konaklayanlar ile ortak kullanılmaz. Ayrıca özel havuzlu yazlık seçenekleri arasında ısıtmalı havuzlu olanlarda mevcuttur. Isıtmalı havuzlu villa seçenekleri ise sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da havuz keyfi yapma fırsatı sunmaktadır. Siz de konforlu bir tatil için Fethiye kiralık villa ve Kalkan kiralık villa seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, lüks bir villada konaklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)