Havuzu Isıtmalı Villalar

Havuzu Isıtmalı Kiralık Villalarımızda kış aylarında da huzurlu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Havuzu Isıtmalı Villalar

 • Merkeze Yakın Lüks Villa

  Villa Adela

  KodVilla Adela

  Villa Adela, Fethiye, Ölüdeniz'in Hisarönü merkezde bulunan 4 yatak odalı 8 kişi kapasiteli özel havuzlu lüks tatil villasıdır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık12.250 TL
  İNCELE
 • Kapalı Isıtmalı Havuzlu Villa

  Villa Seher

  KodVilla Seher

  Villa Seher, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 4 banyolu, 7 kişilik kapalı havuzlu çift jakuzili lüks tatil villasıdır.

  4
  3
  7
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık13.125 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuz, Hamam ve Saunalı

  Villa Can

  KodVilla Can

  Villa Can, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 4 banyolu, 8 kişi konaklama kapasiteli sauna ve hamamı bulunan özel havuzlu lüks villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık13.300 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuz, Hamam ve Saunalı

  Villa Nehir

  KodVilla Nehir

  Villa Nehir, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 8 kişi konaklama kapasiteli kapalı ısıtmalı havuz, sauna ve hamamı bulunan özel havuzlu lüks villadır.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık13.300 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuz, Hamam ve Saunalı

  Villa Ege

  KodVilla Ege

  Villa Ege, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 4 banyolu, 8 kişi konaklama kapasiteli sauna ve hamamı bulunan özel havuzlu lüks villadır.

  4
  4
  7
  Özel
  Fethiye / Ovacık
  Haftalık13.300 TL
  İNCELE
 • Ücretsiz Havuz Isıtması

  Villa Hera

  KodVilla Hera

  Villa Hera, Ölüdeniz Hisarönü'nde bulunan 3 yatak odalı, 3 banyolu 6 kişi kapasiteli jakuzili ve kapalı havuzlu ultra lüks villamızdır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık12.500 TL
  İNCELE
 • Kapalı Isıtmalı Havuzlu Villa

  Villa Gelidonya

  KodVilla Gelidonya

  Villa Gelidonya, Kalkan, Üzümlü bölgesinde bulunan 1 yatak odalı havuzu korunaklı balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Kapalı Havuzlu Balayı Villası

  Villa Marsala

  KodVilla Marsala

  Villa Marsala, Kalkan, Üzümlü bölgesinde bulunan 1 yatak odalı havuzu korunaklı balayı villasıdır.

  1
  1
  2
  Özel
  Antalya / Kalkan
  Haftalık7.000 TL
  İNCELE
 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Linos 2

  KodVilla Linos 2

  Villa Linos 2, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 2 yatak odalı ısıtmalı havuzlu muhafazakar balayı villasıdır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Hisarönü
  Haftalık6.800 TL
  İNCELE
Havuzu Isıtmalı Villalar

        Havuz Isıtmalı Villalar da tüm yıl boyunca yoğun iş temposundan bunalan ve şehir hayatının karmaşasından sıkılan bireyler, streslerini kışın bu villalarda tatil yaparak giderirler. Ancak tatil denilince genellikle akla ilk gelen yaz tatilidir. Oysa pek çok kişi gerek işi gerekse de başka nedenler ile yaz aylarında tatil yapmaya fırsat bulamaz. Havuzu ısıtmalı tatil villaları ise bireylere kış aylarında da konforlu ve keyifli bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Çünkü bu villaların havuzu özel bir sistem sayesinde her daim sıcak kalmakta ve tatilcilerin en soğuk kış günlerinde dahi havuz keyfi yapmalarına imkan tanımaktadır. Peki, havuzu ısıtmalı kiralık villa seçeneklerinin sunduğu avantajlar nelerdir?

 

Kış Aylarında Sıcacık Havuz Keyfi Yapma İmkanı

           Havuzu ısıtmalı villaların sunduğu en önemli avantaj, havuz suyunun daima sıcak kalmasıdır. Kış aylarında dışarıdaki hava ne kadar soğuk olursa olsun ısıtmalı havuzların suyu sıcak kalacaktır. Çünkü bu havuzlar, suyu sürekli sıcak tutan özel sistem ile donatılmıştır. Bahsedilen bu sistem, su sıcaklığını 30 dereceye kadar arttırabilmektedir. Bu sayede tatilciler kış aylarında da havuza girme imkanı bulmakta ve keyifli dakikalar geçirmektedir.

Dört mevsim tatil imkanı sunan havuzu ısıtmalı kiralık villa seçenekleri, özellikle balayı tatilini kış aylarında yapacak çiftler için idealdir. Çiftler, kış aylarında da kiraladıkları lüks villaların havuzunda romantik dakikalar geçirebilir ve unutmayacakları bir balayı tatili yaşayabilirler.

 

Gözlerden Uzak Özgür Bir Tatil Deneyimi

            Havuzu ısıtmalı villa seçenekleri arasında muhafazakar villalarda yer almaktadır. Özellikle İslami kurallara uygun bir yaşam süren ailelerin konaklama adına ilk tercihi olan muhafazakar villalar, tatilcilerin ısıtmalı havuzlarında keyif yaparken dışarıdan gözetlenme korkusu yaşamalarının önüne geçmektedir. Çünkü bu villaların havuzları dışarıdan görünmeyecek şekilde perdeleme sistemi, çit ya da ağaçlar ile çevrilmektedir.

           Ülkemizde özellikle Fethiye ve civarında birbirinden farklı özellik ve kapasiteye sahip havuzu ısıtmalı villa bulunmaktadır. Geniş ailelerden arkadaş gruplarına ve balayı çiftlerine kadar hemen herkese hitap edebilecek çeşitlilikte olan Fethiye kiralık villa seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçerek sevdikleriniz ile konforlu bir kış tatili geçirebilirsiniz.

Favorilerim

  Favoriler(0)
  Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz