Havuzu Isıtmalı Villalar

Havuzu Isıtmalı Kiralık Villalarımız'da kış aylarında'da huzurlu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Havuzu Isıtmalı Villalar

 • Aralık Ayı % 10 İndirimli

  Villa Hera

  KodVilla Hera

  Villa Hera, Ölüdeniz Hisarönü'nde bulunan 3 yatak odalı 3 banyolu 6 kişi kapasiteli jakuzili ve kapalı havuzlu ultra lüks villamızdır. Havuzu dışarıdan gözükmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur. Kapalı havuzu bulunduğundan dolayı kış aylarınada uygundur.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 6.500 TL
  İNCELE
 • Havuz Isıtmalı Villa

  Villa Kadife

  KodVilla Kadife

  Villa Kadife, Ölüdeniz'in ovacık bölgesinde yer alan 3 yatak odalı 6 kişi kapasiteli özel havuzlu lüks villa'dır. Villa konum olarak sakin yerde olması sebebiyle ailenizle rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelere uygun olan villa da herşey eksiksiz olarak bulunmaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
 • Jakuzili muhafazakar villa

  Villa Polat

  KodVilla Polat

  Villa Polat, Doğanın eşsiz güzelliklerini içinde barındıran dünyaca ünlü antik kente sahip kayaköyün de bulunan 4 odalı jakuzili muhafazakar villamızdır. Villamız'ın havuz'u dışarıdan gözükmediği için tesettürlü ailelere de uygundur.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 3.950 TL
  İNCELE
 • Villa Polat 2

  KodVilla Polat 2

  Villa Polat, eski rum evleriyle ünlü kayaköy de bulunan 4 yatak odalı jakuzili özel havuzlu villamızdır. Havuz'u dışarıdan gözükmediği için muhafazakar ailelere uygun'dur. Havuz'u ısıtmalı olduğundan dolayı kışın evlenen çiftlerimiz balayı tatili için tercih edebilir ısıtmalı havuzunda tatilin keyfini çıkarabilirler.

  4
  3
  8
  Özel
  Fethiye / Kayaköy
  Haftalık 6.500 TL
  İNCELE
 • Havuz Isıtmalı Villa

  Villa Manolya

  KodVilla Manolya

  Villa Manolya, Fethiye ölüdeniz'in ovacık bölgesinde yer alan 3 yatak odalı, 6 kişi kapasiteli özel havuzlu lüks villa'dır. Villamız konum olarak sakin yerde olması sebebiyle ailenizle ve sevdiklerinizle rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Geniş ailelere de uygun olan villa da herşey eksiksiz olarak bulunmaktadır.

  3
  3
  6
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 4.200 TL
  İNCELE
 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Selin

  KodVilla Selin

  Selin Villa, Ölüdeniz'in Hisarönü bölgesinde bulunan 4 yatak odalı, 4 banyolu, 8 kişi kapasiteli özel havuzlu kiralık lüks tatil villasıdır. Villamız yerden ısıtmalı ve havuz ısıtmalı olduğundan dolayı kış ayları içinde tatil yapmak isteyen misafirlerimiz içinde uygundur.

  4
  4
  8
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 5.000 TL
  İNCELE
 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Linos 1

  KodVilla Linos 1

  Villa Linos 1, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 2 yatak odalı ısıtmalı havuzlu muhafazakar villadır. Havuzu dışarıdan görünmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur. Villamızın 1 tane yatak odasında jakuzi bulunmaktadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Ovacık
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Havuzu Isıtmalı Villa

  Villa Linos 2

  KodVilla Linos 2

  Villa Linos 2, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 2 yatak odalı ısıtmalı havuzlu muhafazakar villadır. Havuzu dışarıdan görünmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur. Villamızın 1 tane yatak odasında jakuzi bulunmaktadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
 • Jakuzi ve Isıtmalı Havuzlu Villa

  Villa Linos 3

  KodVilla Linos 3

  Villa Linos 3, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde bulunan 2 yatak odalı ısıtmalı havuzlu muhafazakar villadır. Havuzu dışarıdan görünmediği için tesettürlü aileler içinde uygundur. Villamızın 1 tane yatak odasında jakuzi bulunmaktadır.

  2
  2
  4
  Özel
  Fethiye / Ölüdeniz / Hisarönü
  Haftalık 3.500 TL
  İNCELE
Havuzu Isıtmalı Villalar

Tüm yıl boyunca yoğun iş temposundan bunalan ve şehir hayatının karmaşasından sıkılan bireyler, ilk fırsatta tatil planları yaparlar. Ancak tatil denilince genellikle akla ilk gelen yaz tatilidir. Oysa pek çok kişi gerek işi gerekse de başka nedenler ile yaz aylarında tatil yapmaya fırsat bulamaz. Havuzu ısıtmalı tatil villaları ise bireylere kış aylarında da konforlu ve keyifli bir tatil yapma imkânı sunmaktadır. Çünkü bu villaların havuzu özel bir sistem sayesinde her daim sıcak kalmakta ve tatilcilerin en soğuk kış günlerinde dahi havuz keyfi yapmalarına imkân tanımaktadır. Peki, havuzu ısıtmalı kiralık villa seçeneklerinin sunduğu avantajlar nelerdir?

Kış Aylarında Sıcacık Havuz Keyfi Yapma İmkânı

Havuzu ısıtmalı villaların sunduğu en önemli avantaj, havuz suyunun daima sıcak kalmasıdır. Kış aylarında dışarıdaki hava ne kadar soğuk olursa olsun ısıtmalı havuzların suyu sıcak kalacaktır. Çünkü bu havuzlar, suyu sürekli sıcak tutan özel sistem ile donatılmıştır. Bahsedilen bu sistem, su sıcaklığını 30 dereceye kadar arttırabilmektedir. Bu sayede tatilciler kış aylarında da havuza girme imkânı bulmakta ve keyifli dakikalar geçirmektedir.

Dört mevsim tatil imkânı sunan havuzu ısıtmalı kiralık villa seçenekleri, özellikle balayı tatilini kış aylarında yapacak çiftler için idealdir. Çiftler, kış aylarında da kiraladıkları lüks villaların havuzunda romantik dakikalar geçirebilir ve unutmayacakları bir balayı tatili yaşayabilirler.

Gözlerden Uzak Özgür Bir Tatil Deneyimi

Havuzu ısıtmalı villa seçenekleri arasında muhafazakâr villalar da yer almaktadır. Özellikle İslami kurallara uygun bir yaşam süren ailelerin konaklama adına ilk tercihi olan muhafazakâr villalar; tatilcilerin ısıtmalı havuzlarında keyif yaparken dışarıdan gözetlenme korkusu yaşamalarının önüne geçmektedir. Çünkü bu villaların havuzları dışarıdan görünmeyecek şekilde perdeleme sistemi, çit ya da ağaçlar ile çevrilmektedir.

Ülkemizde özellikle Fethiye ve civarında birbirinden farklı özellik ve kapasiteye sahip havuzu ısıtmalı villa bulunmaktadır. Geniş ailelerden arkadaş gruplarına ve balayı çiftlerine kadar hemen herkese hitap edebilecek çeşitlilikte olan Fethiye kiralık villa seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçerek sevdikleriniz ile konforlu bir kış tatili geçirebilirsiniz.

Favorilerim

Favoriler (0)