Hiç Bitmeyen Tatil İmkanı
11.Ylmz
Hiç Bitmeyen Tatil İmkanı

Hiç Bitmeyen Tatil İmkanı

            Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren güvenilir seyahat acentaları ile çalışan Birebirvilla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle tatil deneyiminin kalitesini artırır. Sahip olduğu villa veya apartları kiralamak isteyenlerle, tatillerini ihtiyaca uygun seçenekler üzerinden konut kiralayarak geçirmek isteyenleri bir araya getiren profesyonel hizmetler yeni nesil tatil anlayışının karşılanması için verilir.

 

            Tüketici standartlarına uygun villa kiralamahizmetleri; Antalya, Muğla, Fethiye ve yakın çevresi için verilir. Çocuk havuzlu villadan balayı villalarına, deniz manzaralı evlerden muhafazakar tatil seçeneğine, evcil hayvana uygun villalardan kalabalık aileler için sunulan imkanlara kadar çok çeşitli tatil ihtiyacı alanında deneyimli ekipler tarafından sunulan hizmetlerle karşılanabilir.

 

Kendi Evinde 5 Yıldızlı Otel Konforu

            Tatilinde ailesiyle birlikte huzur, sakinlik ve rahatlık arayanlar için beğeniye sunulan muhafazakar villalaryerli ve yabancı müşterilerin her türlü ihtiyacının karşılanması için özel olarak seçilir, dekore edilir ve konaklamaya hazır hale getirilir. Günlük kullanıma uygun her türlü mutfak aletinin yer aldığı apart ve villalarda saç kurutma makinesi ve ütü de bulunur. Her tatil sonunda yenilenen ve varsa eksikleri giderilen apart veya villalar, kişisel ve günlük ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için yeterli donanıma sahiptir.

 

            Kendi özel eşyaları, plaj ve havuz ürünleriyle villa kiralama hizmetinden yararlanacak olan tatilciler, sadece yiyecek-içecek alışverişi yaparak tatil boyunca 5 yıldızlı otel konforunda unutulmayacak bir yaz geçirebilirler. Hayalindeki tatili gerçeğe dönüştürmek isteyenler ilanları inceleyerek müşteri yorumlarını okuyabilir ve kararını netleştirebilir. Her bir ilanda villanın konumu, market, plaj, şehir merkezi, havalimanı ve sağlık kurumuna olan uzaklığı detaylı olarak verilir. Günlük hayat telaşının unutulduğu, keyifli, sıcak ve konforlu bir tatil için beğendiğiniz villayı ayırtabilir ve tatil hazırlıklarına şimdiden başlayabilirsiniz.

 

 Otel Kalabalığından Uzak Bir Tatil Hayal Edin!

            İstenen tarihe uygun olarak kiralanacak balayı villaları huzurlu, stressiz ve sakin bir tatil imkanı sağlar. Kişisel zevklere, tatil anlayışına ve ihtiyaçlara özel olarak yapılacak seçimler, otelde uygulanan kurallara ve yemek saatlerine bağlı kalmadan daha konforlu bir tatil geçirmek isteyenler için idealdir. Ekonomik anlamda ciddi avantajlar sağlayan imkanlar, müşterilerin tatil yaparken kendilerini ikinci evlerinde hissetmesine destek olur.

 

           Muhafazakar villalarkişiye özel havuza, lüks bahçelere, yeterli büyüklüğe ve rahat bir ortama sahiptir. Özenle döşenen evlerde konfor için gerekli her türlü teknolojik donanım mevcuttur. 

BUNU PAYLAŞ

Favorilerim

WhatsApp
Müşteri Temsilcileri
WHATSAPPWHATSAPP
ARA
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış